FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Djomla97 Djomla97   09.12.2019 u 23:36

Evo, posle ko zna koliko vremena vratih se na FL STUDIO. Pa reko da podelim sa vama jedan demo. Naravno, treba da se odradi jos milion stvari. Mastering, da smanjim claps itd. Ali ono, osnova je tu. E sad, koliko mi vreme dozvoli, radicu. Kako vam se cini, za sad Ali uzmite u obzir da sam ispao iz forme i da je ovo ipak samo demo. Bilo bi dobro da poslusate se slusalicama ili dobar zvucnik. Mastering je haos. Posto to radim na kraju,

Priloženi fajl : 1575931063.mp3 (1.13 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Djomla97 Djomla97   10.12.2019 u 01:24

Evo jedan apdejt. Msm, da je bolja ova varijanta Aj' neko neko misljenje

Priloženi fajl : 1575937724.mp3 (3.79 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   10.12.2019 u 03:29

Djomla97 (10.12.2019/00:24)
Evo jedan apdejt. Msm, da je bolja ova varijanta Aj' neko neko misljenje
Visoke frekvencije me ubijaju Samo smanji claps i ovaj reverse snare i pojačaj malo synth
Svaki put kad krene aplauz, uvo me zaboli

Ja volim mastering da radim u hodu. Proučavam ovih par nedelja, širinu zvuka.
Nije mi više toliki problem da napravim dobro organizovanu numeru (intro, build up, drop, break itd) koliki mi je problem sam mastering. Tako da kako rešim jedan problem nailazim na drugi Ali zabavljam se što je najbitnije
Cranium Cranium   10.12.2019 u 11:08

Djomla97 (10.12.2019/00:24)
Evo jedan apdejt. Msm, da je bolja ova varijanta Aj' neko neko misljenje
Mene ubija reverb na clap. Ja bih to izbrisao. Nije lose, ali mora tu jos da se petlja.
FoX FoX   16.12.2019 u 23:49

Moram da nabavim -->


Mada i ovaj nexus Odličan je... Sad vidim izašao Nexus 3... 250$ košta.
Šteta što nisu uspeli da ga krekuju kako valja, nego ima samo onaj nexus2, 32bit..
Cranium Cranium   22.12.2019 u 21:03

Danas me puklo na seljaniju, hahahahaha. Imam neku zelju da odradim trap remix nekog turbofolka koji sam slusao kao klinac po pijankama. Realno, svi smo se ubijali uz to kao klinci. A ko je kraljica turbofolka kod nas??? Ja bar mislim da je to Seka Aleksic. Moram prvo da nadjem neku pesmu prigodnu. Stay tuned.
DR_
Dr_Psycho  
 25.12.2019 u 19:31

Kako da skinem FL studio za laptop?
DR_
Dr_Psycho  
 25.12.2019 u 19:31

Ali crack verziju
FoX FoX   25.12.2019 u 20:21

Dr_Psycho (25.12.2019/18:31)
Ali crack verziju
1377x.to/torrent/1 ... atus/

Samo instaliraš i već je sve krekovano i radi super.

Ima i najnovija verzija, mogu da okačim link. FL STUDIO 20, ima nekih novih opcija ali je u suštini sve isto.
DR_
Dr_Psycho  
 25.12.2019 u 23:43

FoX (25.12.2019/19:21)
1377x.to/torrent/1 ... atus/

Samo instaliraš i već je sve krekovano
Hvala brate evo skidam na torrentu

Forum početna