FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Djomla97 Djomla97   26.12.2019 u 17:53

Ja i dalje koristim 11. On je keva. Imam i 20, cisto skinuo da vidim kakav je.

Nego, je l' bi hteo neko da odradimo nesto zajedno?
DR_
Dr_Psycho  
 26.12.2019 u 20:52

Ja Cu sad da napravim neku hardcore traku
FoX FoX   27.12.2019 u 02:25

Djomla97 (26.12.2019/16:53)
Ja i dalje koristim 11. On je keva. Imam i 20, cisto skinuo da vidim kakav je.

Nego, je l' bi hteo neko da odradimo nesto zajedno?
Uvek sam za Samo ne znam kako to da iskombinujemo.. Doduše, kran i ja smo "pokušali" pre neku godinu i kratko je trajalo a brzo se završilo
FoX FoX   31.12.2019 u 15:38

Phahaahha

Cranium Cranium   03.01.2020 u 15:44

Nikada nisam probao da napravim rock. Zanimljivo...
Stay tuned. (For what?)
FoX FoX   03.01.2020 u 15:53

Hahaha dobro pitanje na kraju...For what? Uvek "Stay tuned" a na kraju ništa
Cranium Cranium   03.01.2020 u 16:02

FoX (03.01.2020/14:53)
Hahaha dobro pitanje na kraju...For what? Uvek "Stay tuned" a na kraju ništa
Evo skidam neke drum-ove. Neke semplove itd. Pitanje je kako cu uspeti da simuliram elektricne gitare sa distorzijama. Msm da to necu uspeti. Videcemo.
Cranium Cranium   03.01.2020 u 19:02

Za sada sam nacukao ono najlakse, ritam. Nacukao na neke basic semplove usrane, nisam pronasao nista dobro sto se bubnjeva tice, da lici na rock. To cu tek da menjam. I da, novina je da hocu pesmu u 3x4 a ne u standardnih 4x4. Hocu dramaticniju atmosferu, nabijenu. Eto, nesto sam i poceo. Danas cu da se pozabavim ritmom. Ovo je demo dema.

Priloženi fajl : 1578074615.mp3 (2.27 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   03.01.2020 u 21:55

Demo 2. Malo produzenija i realnija verzija.

Priloženi fajl : rr.ogg (3.01 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
DR_
Dr_Psycho  
 26.01.2020 u 16:01

kako da ubacim pesmu ovde ???

Forum početna