Koja ste mreža?
Forum Tehnologija Mobilni telefoni


Welicak94   09.08.2023 u 21:09

Napustio mt:s jer su bezobrazno poskupeli tarifu sa 999din na 1649din/mes. (65% 🤯 ).
Kada sam ih zvao da proverim ima li kakvih ponuda ili paketa, samo su to nalupali, uz pazi ovo, povećanje broja minuta sa 200 na 300, ali cena ta koju sam pomenuo.
Odem u Telenor, prebacim broj kod njih, plaćam 1399din/mes. za isti broj minuta i čak 15Gb mesečno.
Kroz dva-tri dana dobijam poziv od operatera mt:s-a gde mi nude 6 meseci gratis. I da sam želeo, već sam potpisao ugovor kod Telenora, tj Yettel-a (yebettel).

Nije mi jasno zbog čega mi nisu nudili 6 meseci gratis pre prenosa broja i potpisivanja ugovora u drugoj mreži... Bedno.

Identičan slučaj sam imao kada sam odlučio da promenim provajdera za kućni net i televiziju, otišao iz mt:s-a u SBB.
(P.S. iako isteklo minimalno trajanje ugovora, punih mesec dana mi je trebalo da konačno raskinem ugovor)
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
FoX FoX   09.08.2023 u 22:00

Ja sam već skoro godinu dana u Globaltelu i prezadovoljan sam.
Prebacio sam broj iz lopovskog Yettela u Globaltel i dobio 200+ GB (važe dok se ne potroši)

Paket 1000din - neograničeni min/sms +8GB/1GB roming

Paket 1300din - neograničeni min/sms + 20GB/2GB roming i sve to bez ugovorne obaveze.

Uplatim karticom ili dopunom 2, 3000 i automatski mi se obnavlja paket.

E sad, ne mogu baš da ih preporučim jer iznajmljuju infrastrukturu od vipa/A1 i dešavalo se u početku da me zeza sms, nisam dobijao poruke. Ali sve je to rešeno brzo pozivom korisničke službe.

Neki se žale na domet ali za ovih godinu dana nisam imao tih problema.

Kome je preko glave dranja naših operatera, može da proba globaltel.
Meni je muka više od yettela, mtsa i vipa...

P.S. Bilo mi je teško da se odlučim da li da predjem u Globaltel jer je vlasnik 55% DJ Žeks aka Željko Mitrović... Ali sam na kraju ipak prelomio, jer nije većinski vlasnik
Ali sad vidim da je Telekom Srbija kupila Globaltel 13. jula...
FoX FoX   09.08.2023 u 22:05

Neki kažu da cenkanje upali kad ti ističe ugovor ili ono kao prelazim u drugu mrežu jer mi ne odgovara cena itd. Pa operateri daju neku zanimljivu ponudu.

Ali meni je Yettel ponudio telefon (znaju da nikad ne uzimam telefon za 1din) i opet skuplji paket za par stotina dinara. Samo sam ih pozdravio.

Korisnik sam telenora još od 2004, 2005 i ako oni nisu u stanju da se trude da zadrže stare korisnike, onda nisu vredni mojih para.
Tu je mt:s bio stvarno za pohvalu, ranije, sad ne znam kakva je priča. Poklon telefon i korektna cena paketa.

Yettel konstantno dosadjuje sa besmislicama tipa sms promocija smart satića i neki telefoni. Onaj plavi petak mi svaki put donosio neke budjave "popuste" a MB nigde. A to mi je trebalo baš baš.
U suštini sve se svelo na novac, da zarade što više. Lopovi bre! Imaju dobru mrežu i to je to.

Forum početna