Metal
Forum Zabava Muzika


88Power 88Power   06.04.2012 u 20:51

Ustajte metalci! [2]
my favorite subgenre: pagan/folk black metal, nsbm.
Tommy Tommy   07.04.2012 u 00:14

sve sami narkiči
Cranium Cranium   07.04.2012 u 07:44

uhvati me ponekad. Mada ja derem po alternativi. neznaju ljudi sta sam. kad se pojavim na pank zurci u skejterkama, lonama na pola dupeta i xxl majcom ljudi se krste. ja sam vam reper sa hibridnim korenima.
psy psy   15.04.2012 u 04:34

Wow lepo je videti da Ima mladih koji znaju sta je muzika.. Iskreno danas se klinci pale na turbo I ostale .. Divim se mladim generacijama koje znaju sta je kvalitet.. Mracnu muziku kako je od milja zovem slusam veoma dugo, za sve je kriv V. Vallo I njegov H.I.M.. Posle hima doso je NU metal, pa GLAM, naravno uvek je bio I bice SIpH. Metal.. Sto se bandova tice zaista ima uh mnogooo.. Npr Xandria, Nightwish, W.temptation.. Sada sam na blazoj varjanti ili new wAwy, inace Japanski roci ili Visual Key su jako zanimljivi.. A uvek je bilo I ostace kvalitetnog PUNK_a.. Odlicnog starog rock_a, ne istrazenog metala..
DR_
Dr_Psycho  
 15.04.2012 u 06:04

Tommy (06.04.2012/22:14)
sve sami narkiči
Psihiči
Zoka Zoka   05.12.2012 u 19:13

Ne slusam tu muziku jbg
chelios chelios   05.12.2012 u 20:47

ganci polude kad vide naslov teme xaxaxaxaxaxa bolje slusat i metal nego one sargije i turbo folk naravno to slusaju oni malo krivi .meni su uvek bili dobri i uvek ce bit linkin park i nightwish ostalom poslusam u prolazu
Tommy Tommy   06.12.2012 u 03:13

chelios (05.12.2012/19:47)
ganci polude kad vide naslov teme xaxaxaxaxaxa bolje slusat i metal nego one sargije i turbo folk naravno to slusaju oni malo krivi .meni su uvek bili dobri i uvek ce bit linkin park i nightwish ostal
Politički korektan naziv je Romi , ja ta dva benda koje si naveo nemogu smisliti, ne mogu ih ni čuti
chelios chelios   06.12.2012 u 12:14

ko ti je kriv sto slusas Šabana Šaulića
FoX FoX   06.12.2012 u 13:23

Linkin park no.1,za menenije metal bas toliki,moze da se slusa,mene nervira metal jer se likovi deru ko da ih je udario kamion ,ali svako ima svoj ukus evanescence mi je isto ok

Forum početna