Metal
Forum Zabava Muzika


FoX   06.12.2012 u 13:23

Linkin park no.1,za menenije metal bas toliki,moze da se slusa,mene nervira metal jer se likovi deru ko da ih je udario kamion ,ali svako ima svoj ukus evanescence mi je isto ok
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
DAV
Davor  
 06.12.2012 u 21:38

Kakav metal techno je zakon
Cika Niki Cika Niki   09.12.2012 u 00:55

Techno je zakoncina. Jednom sam slusao metal i ispovracao se
Stefanson Stefanson   24.12.2012 u 12:35

Gothic je odlican. unk:
Stefanson Stefanson   24.12.2012 u 12:37

. . . , . , .
SRB
Srbenda  
 25.12.2012 u 02:21

~SpAgEtE~ (08.12.2012/23:55)
Techno je zakoncina. Jednom sam slusao metal i ispovracao se
Pa dobro Spageto al priznaj da ima dobrih stvari... Pusticu linkove da vidite... Ja se nikad ne vezujem za jedan zanr. Mogu i operu da slusam to vam je hevi metal osamnaestog veka :lol:
LUPE LUPE   25.12.2012 u 02:57

Oćete laki ili teški katu
**N-e-k-s** **N-e-k-s**   26.12.2012 u 12:00

ma kakav bre metal to otislo na reciklažu davno
VLA
Vlad  
 20.01.2013 u 14:31

Zivim sa rock,metal i punk i nije me briga sta ko misli
martin martin   08.05.2014 u 22:54

Slušam Hammerfall i Iron Maiden
Cranium Cranium   21.11.2015 u 00:44

Metal kao metal sa dranjima i sranjima ne slušam, ali slušam sve hibridne verzije koje zakleti metalci zovu fejk metalom. Volim da se peva a ne dernja i krešti.

Forum početna