Aktuelnosti: razno :)
Forum Politika Svet


Gendza Gendza   13.11.2020 u 22:41

ja ne umem klipove da izbacim hoce samo ovako
zenon zenon   08.03.2021 u 23:33

pa..desava se
Cranium Cranium   10.03.2021 u 18:51

zenon (08.03.2021 / 22:33)
pa..desava se
youtu.be/pt7rH8Vwxm4
Šta se smeje guska. Ova znamo kako je postala ministarka, idemo dalje....

Hahahahahaha, ali osecam da je brat ovako privatno. Hahahahah, brate ako ne umes da citas toliko brzo. Uspori j**em mu mater.
FoX FoX   06.04.2021 u 03:03

hm...
Na navode Elizabet Olsen da u "Srbiji nema šta da se vidi jer ta država postoji samo 13 godina" reagovao je i glumac Džon Čalis, legendarni Bojsi iz serije "Mućke".

Čalis, koji je dva puta bio u poseti Beogradu, osvrnuo se izjavu glumice na svom Tviter nalogu.
"Apsolutno se ne slažem. Bio sam u Srbiji i vratio se još jednom", rekao je Čalis.

a ima i ovaj video https://youtu.be/bEcLbD_dG94

Čak je i ovaj amer koji često dolazi u Srbiju, očitao lekciju ovoj..



atom atom   06.04.2021 u 11:43

FoX (06.04.2021 / 01:03)
hm...
Na navode Elizabet Olsen da u "Srbiji nema šta da se vidi jer ta država postoji samo 13 godina" reagovao je i glumac Džon Čalis, legendarni Bojsi iz seri
Brate,Amerikanci glupi. Oni ne znaju ništa o istoriji drugih zemalja. Velika većina njih čak ne zna ni ko je Nikola Tesla,oni misle da je on izmislio Tesla automobil o čemu pričamo

Voleo bi da joj vidim facu kad bude saznala da je naša država starija od njene i to dosta starija...
PARTYzan PARTYzan   07.04.2021 u 01:36

Ne znam ko je ova, ispade da je gore prošla od Srbije, ona je za Srbiju bar čula, ja za nju ne.
Kakogod, s one strane ukusa možda čak i razuma je izjaviti tako nešto, od Amerikanke bi trebalo da se očekuje nešto kao "polite request" (forma ljubaznog obraćanja).

S druge strane, to što je izjavila nažalost nije daleko od istine. Meni je Srbija jedna od retko ne-lepih država. Verovatno da ima svoje lepote ali koja država ih pa nema. Što reče moja sestra, Beograd, Zlatibor, Kopaonik i Vrnjačka banja i ostalo možeš da zaboraviš da postoji u Srbiji
Ja nisam fan netaknute prirode; planina pašnjaka reka jezera potoka i brežuljaka Ima ih skoro svaka zemlja. Kad smo kod te naturalističke strane, meni je recimo čak i Bugarska lepša od Srbije. O Crnoj Gori da ne govorim, jedna od lepših zemalja sveta. Da sam stranac, Srbija je jedna od poslednjih destinacija koju bih posetio, ako baš moram. S druge strane, lokal patriota sam i ne da se ne bih iselio odavde već ni općinu ne bih promenio, lepo mi je u ne tako lepoj Srbiji.

Što se istorije tiče, manje više znamo sve te povijesne činjenice ali j**eš ti to kad ti većini stanovništva planete moraš da objašnjavaš šta je i gde je Srbija. Toliko o našoj značajnosti, i dan danas mnogi pomisle na Sibir ili Siriju, tužno ali istinito. Smatrao sam da je i nakon otcepljenja Duklje trebalo da zadržimo ime Jugoslavija. Time bi pokazali doslednost a istovremeno imali prepoznatljivo ime.

Nisu Ameri glupi već su nesvestrano obrazovani. Njihova edukacija je selektivna i tendenciozna.
S druge strane, kolikogod da smatram da Srbija nije naročito lepa, deo Srba je vanserijski prosvećen, urban i civilizovan. Stanje uma na neuporedivo višem novou i uzvišenijoj dimenziji od suseda. Ali to se nažalost odnosi ugl. na Beograđane, ne Srbe u celini.
atom atom   07.04.2021 u 12:54

PARTYzan (06.04.2021 / 23:36)
Ne znam ko je ova, ispade da je gore prošla od Srbije, ona je za Srbiju bar čula, ja za nju ne.
Kakogod, s one strane ukusa možda čak i razuma je izjaviti tak
Brate,sve sve ali da Srbija nije lepa? Ima toliko lepih mesta gde je netaknuta priroda,pogotovo u selima. Mi se divimo lepotama drugih zemalja a svoju ne poznajemo dovoljno. Ne,najbolje da se divimo lepoti Dubaia koji je veštački grad i ništa tamo prirodno nema osim peska u pustinji kojeg imaš i na našim kopovima Mislim,slažem se da ima zemalja koje su prelepe i čija priroda oduzima dah bukvalno,ali budimo realni,mi nismo mogli da biramo gde ćemo se georafski nastaniti, jednostavno je tako. Tu smo,gde smo što se kaže.


Ali mene je iznerviralo kada je ova rekla "Oni tamo nemaju ništa svoje,ne vredi ići tamo." Prvo,to je jako nekulturno reći o naciji koja je starija od celog Američkog kontinenta,i govoriti nekome gde treba da ide a gde ne. Drugo,mi nemamo ništa svoje? Manastiri koji su izgrađeni u 7 veku,kraljevski zamkovi,Vinča,Kosovski boj 1389 godine (šibali smo se sa Turcima kad njena zemlja nije bila ni u planu),Tesla(da nije otišao u Ameriku,k*rac bi ona sad imala struje da snima filmove ),Karl Malden(američki glumac srpskog porekla,koji je dobio oskara,koji nije zaboravio naš jezik dok je živeo tamo,imate intervjue njegove pa pogledajte). Da ne pominjem da su se mnogi rimski imperatori rađali na našoj zemlji. I ima tu još svega i svačega,koga zanima može u biblioteku,a i google je besplatan.

Nije nikog iznerviralo što je rekla da smo nevaspitani,to je donekle i istina. Ali pljunula je na ISTORIJU jedne nacije. I ne misle svi Holivudski glumci kao ona,Džoni Dep kad je bio kod nas je bio oduševljen našom zemljom,istorijom,Robert de Niro zaigrao kolo u kafani,Van Dam isto bio kod nas i bilo mu super kao i mnogi poznati glumci,muzičari itd... Ova došla kod nas i pljunula nas u facu. To dovoljno govori o njoj.
PARTYzan PARTYzan   07.04.2021 u 19:24

Pa da, rekoh šta mislim o takvom njenom stavu. A što se tiče lepote Srbije, tako je ja vidim i mislim da objektivno nije nešto lepa ali razumem da je nekom lepša jer je njegova ili jer voli taj fazon. Ja nisam od onih koji lepotu procenjuje na osnovu Made In ... Meni je lepota univerzalna i ne mešam sa emocijama prema toj zemlji. U mnoge lepe zemlje nikad ne bih otišao. A što se Dubaija tiče, nisam rekao da mi se sviđa. Moram da osetim dušu da bi mi se nešto svidelo.
PARTYzan PARTYzan   22.06.2021 u 02:46

Srbija se pridružila sankcijama EU protiv Belorusije (zabrana sletanja aviona...)

Jad. Beda. Čemer. Tuga. Propas' . Dublje od dna. Sunovrat. Iščašenje razuma, travestija morala.
Ne zna se da li je crnje što egzistira bezumnik odgovoran za takvu odluku na vlasti, ili što se ova vest skoro nigde ne može čuti, ili što narod u srbiji tako olako dozvoljava da opstane takva odluka, umesto da metlom pošalje na smetlište odgovornog(e) beskičmenjaka(e)

Danica Crnogorčević ima materijala da snimi i remix verziju, srami se srpski rode

Forum početna