YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


DR_
Dr_Psycho  
 28.08.2017 u 02:48

Cranium (28.08.2017/00:44)
I nakon toga je nastalo ovo. blackfoxwap.tk/forum/6 ... t=110

Pa ti reci da ne umem. Hahahahahahah, mala ima flow. Priv
Flow jbt i vi ste pukli hahah
Cranium Cranium   28.08.2017 u 02:51

Dr_Psycho (28.08.2017/00:48)
Flow jbt i vi ste pukli hahah
Brateeeeee mi se sprdamo.

Lisice, sad bi ti trebao da probijes led i napravis matru za jos bolju reperku a to je princeza ozana.

Ohahahahahahahahah
DR_
Dr_Psycho  
 28.08.2017 u 03:08

Cranium (28.08.2017/00:51)
Brateeeeee mi se sprdamo.

Lisice, sad bi ti trebao da probijes led i napravis matru za jos bolju reperku a to je princeza ozana.

Ohaha
Hahaha ko je taj?
Cranium Cranium   28.08.2017 u 03:10

Dr_Psycho (28.08.2017/01:08)
Hahaha ko je taj?
Ne znas ko je princeza Ozana? Kraljica jutjuba
FoX FoX   29.08.2017 u 01:22

Sad je "ofišl"

BFOX - Kleopatra


P.S. Ladno sam ubo tajming za "Uživam ko kraljica", slučajna sinhronizacija jbt
Cranium Cranium   29.08.2017 u 09:53

FoX (28.08.2017/23:22)
Sad je "ofišl"

BFOX - Kleopatra
youtube.com/watch? ... 5zS3Q

P.S. Ladno sam ubo tajming za "Uživam ko kraljica", slučajna sin
Ahahahaha, noovi krug pakla za lisicu.
Zvezdas Zvezdas   13.09.2017 u 13:58

Nesto listam na youtube,i naletim na jedan zanimljiv klip Miroljuba Petrovića, ovaj klip je zanimljiv jer miroljub opisuje kako se desavalo ubistvo Srdjana Aleksica, klip je zanimljiv jer i ja do nekle se slazem sa njegovim misljenjem oko toga da se on drogirao,ali otpada teza da su ubili Srdjana Aleksica zbog toga sto je svercovao gace,pantalone itd... mislim da je mozda istina da je on branio muslimana Alena Glavovica od srpskih vojnika i da je tu doslo do koskanja,ali miroljub opisuje neke stvari zanimljive u ovom klipu...



evo ko je Srdjan Aleksic
Cranium Cranium   24.09.2017 u 10:27

Ahahhahhhahahahaha, zamisljam svog drugara. Kunem vam se, jednom ima da izginemo zbog njega. Kad mu naleti pesma, lik dize ruke uvis, j**es volan. youtu.be/se5VRWlZjLY
PARTYzan PARTYzan   24.09.2017 u 14:56

ahaha ali vrh mi što je stvar od Baste Rajmsa, na koga i ja reagujem nešto manje euforično Bio sam u Areni pre 10 god. i nikad mi neće biti jasno zašto je bila prazna (oko 2000)
Cranium Cranium   24.09.2017 u 20:48

PARTYzan (24.09.2017/12:56)
ahaha ali vrh mi što je stvar od Baste Rajmsa, na koga i ja reagujem nešto manje euforično Bio sam u Areni pre 10 god. i nikad mi neće biti jasno z
Iz dva razloga.
1. Zato sto smo cobani
2. Zato sto je to Busta Rhymes, nije Eminem. Ako kapiras sta hocu da kaze, a nadovezuje se na razlog 1

Forum početna