YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


FoX FoX   15.11.2018 u 18:58

PARTYzan (15.11.2018/00:30)
Koji moron onaj Kesić na kraju će ga sopstveno zlo spržiti. Teško je zaboraviti emisiju u kojoj je gostovao sa jednim sveštenikom. Mogu da razumem ate
Kesić jeste ne previše talentovan ali ima svoj fazon koji se meni nešto i ne sviđa ali bitno da ubode u centar i ne kapiram kakvo zlo? Izgleda i radikalima smeta kesić..hm pitam se zašto...
A misliš na ovog?

youtube.com/watch? ... XFLnI
Verovatno ne...ali ne vidim šta si hteo da kažeš i koga da opravdaš.
Welicak94 Welicak94   15.11.2018 u 19:23

FoX, Hahahaha ovu emisiju nisam gledao; Vidi ga Micko kralj "Pop shop non stop"
PARTYzan PARTYzan   16.11.2018 u 02:26

FoX (15.11.2018/17:58)
Kesić jeste ne previše talentovan ali ima svoj fazon koji se meni nešto i ne sviđa ali bitno da ubode u centar i ne kapiram kakvo zlo? Izgleda i radik
Naravno da ne mislim na to, nisam to ni video pošto ne pratim delo pomenutog organizma Kesića. Gledao sam ga kad je gostovao kod Olivere Kovačević zajedno sa sveštenikom. Znaš, sveštenik je Božiji sluga i malo više od toga, propovednik. Kesić se sve vreme ponašao kao neko nad kim se bezuspešno sprovodi egzorcizam. Nzm odakle ti ideja da sam ja radikal i da sam nekog hteo da opravdam. Još manje znam odakle ti ideja da meni Kesić smeta. On smeta samom sebi a meni je takvih jedinki žao. Svako ko je prešao prag crkve imao bi sažaljenje prema karakteru Kesića. A i svaki nevernik koji ima bar inicijale s e od super-ega. Kesićev talenat i smisao za humor se uguše u njegovom zlu. Ne bih više o Kesiću & Co., ne privlači me da toliko razmišljam o silama Hada
FoX FoX   16.11.2018 u 20:14

PARTYzan (16.11.2018/01:26)
Naravno da ne mislim na to, nisam to ni video pošto ne pratim delo pomenutog organizma Kesića. Gledao sam ga kad je gostovao kod Olivere Kovačević zaj
Sve to stoji..ali..druga i duga je sad to tema bolje da ne počinjem Narod je sve više ogorčen na pomenute iz dobro poznatih razloga(Mićko sve rekao). Čast izuzecima. Tako da bolje da se o problemu ne ćuti jer onda postane još veći problem. A kad narod izgubi poverenje u Božje "sluge" onda taj narod može da se slika što uveliko i radi...
atom atom   16.11.2018 u 20:21

Šta vi imate protiv Kesića? On je meni car.
Welicak94 Welicak94   16.11.2018 u 23:28

atom, Ma Partyzan lupa gluposti
Ne obracaj paznju.
FoX FoX   05.01.2019 u 23:53

Sličnosti između Persijskog i Srpskog au brt. 

Edy Edy   06.01.2019 u 00:03

Evo za turski:

specijalno za @Welicak94 

Cranium Cranium   06.01.2019 u 00:54

FoX (05.01.2019/22:53)
Sličnosti između Persijskog i Srpskog au brt. 

Pa šta ti je, Srbija do Persije bre. Sad svi koji su se smejali dedi Deretiću idu da se bese. Jel sada jasno da su Iranci malo preplanuli Srbi

Salim se, ma brate namestaljka je ovo. Biraju reči koje su iste. Palo je ovde duboko istraživanje pre snimanja. Inače, sve turcizmi...što dovodi do zaključka da arapski i turski imaju neke iste reči. A to kako mi i arapi imamo iste reči dugujemo turcima.
Cranium Cranium   06.01.2019 u 00:59

Edy (05.01.2019/23:03)
Evo za turski

specijalno za Welicak94 

Isto i za turke. Da nismo bili u istoj državi tolike godine, ne bi imali bukvalno 5 reči istih. Ovako...hmmmmmm. Mnooogo. 5 klipova mogu da se naprave.

E već sa ruskim je druga priča. Jbg, slovenski narodi su nekada, ubedjen sam u to govorili bukvalno istim jezikom. Reči su nam danas doooosta slične, ali su to ili sinonimi na jednoj strani, ili neka daaavno zaboravljena reč koju druga strana ne koristi u govoru, a zna šta znači.

Forum početna