YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


FoX FoX   07.11.2019 u 18:50

Krave

atom atom   13.11.2019 u 18:25



Cranium Cranium   16.11.2019 u 01:14



Nirvanina najveca pesma u izvedbi Evanescence (fejk Evanescence) Lik je pretalentovan. Obicno takvi sebi prave lose pesme, ali inspiracija na ovakve stvari na maksimumu.

Uppps, pogresan link. Elem, i ova klinka ruskinja reseta kako svira bubnjeve. Duuugo dugo nisam video nekoga da ovako lagano cepa. Inace...khm, krenuo sam da sviram bubnjeve. Tjst ucim se.
atom atom   18.11.2019 u 17:02

Ovi sa N1 posvetili 38 minuta programa Džokeru.



Moram da čekiram i ovu istoriju koju obradjuje na kanalu.
atom atom   25.11.2019 u 19:00



FoX FoX   06.12.2019 u 00:55

Opa opa, po***o se na sve...na finjaka.



Moram da čekiram i ove klipove iz istorije što ima na kanalu..

Evo jedan zanimljiv

Cranium Cranium   06.12.2019 u 16:54

FoX (05.12.2019/23:55)
Opa opa, po***o se na sve...na finjaka.

youtu.be/__FTrMyfask

Moram da čekiram i ove klipove iz istorije što ima na kanalu..

Evo jedan
Subovan sam i na njega. Znaci ima ih trojica. Ozbiljne teme, idiokratija magicni video. Jedina "mana" ozbiljnih tema je ta sto nije dovoljno opsiran. Nije to dovoljno za teme koje obradjuje. Ali kapiram da bi tako izgubio na humoru i celom pecatu. Odgledaj sta ima lik da kaze.
FoX FoX   06.12.2019 u 23:56

Cranium (06.12.2019/15:54)
Subovan sam i na njega. Znaci ima ih trojica. Ozbiljne teme, idiokratija magicni video. Jedina "mana" ozbiljnih tema je ta sto nije dovoljno opsira
Ma super je lik.
Konačno neki normalan da se pojavi.

Inače, s vremena na vreme, kad hoću dodatno da se smorim, čekiram trending. Tako sam pre neki dan i nabasao na "Ozbiljne teme" koji je bio u trendingu pričajući o trendingu

Baš me je prijatno iznenadio.

Čekiraću i ostale klipove vezane za istoriju iako nisam neki preterani ljubitelj. Uvek me je smarala. Valjda zato što nam je u školi nisu prezentovali na neki zanimljiv način.
atom atom   07.12.2019 u 20:03

Ahahaha

PARTYzan PARTYzan   08.12.2019 u 14:49

Već sam rekao da ne pratim jutjubere niti koristim yt u svrhu gledanja duhovitih tj. "duhovitih" klipova. Ali jednom u 2 god sticajem okolnosti pogledam neki koji mi se svidi, i to po nepisanom pravilu bude imbecilni. Ovaj videh u storiju jednog pratioca, doduše s godinu i po zakašnjenja. BTW, pomenuti klip je stavila i Karleuša !? na svoj kanal ali postaviću sa drugog kanala
youtube.com/watch? ... _mWAU

Forum početna