YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


FoX FoX   14.12.2019 u 20:10

Izgleda i Biković posećivao Jovanjicu i konzumirao njihove vesele proizvode

FoX FoX   15.12.2019 u 01:11

Apsolutni kralj



Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
Gendza Gendza   15.12.2019 u 19:25

kao bostan da kupuje
cukni cukni zrelo je nema kostice
FoX FoX   22.12.2019 u 13:33

Bože, gde si?



Cranium Cranium   22.12.2019 u 17:19

FoX (22.12.2019/12:33)
Bože, gde si?

m.youtube.com/watch?v= ... gpjwk

m.youtube.com/watch?v= ... Vgg9Q
Cim se napuni 60 godina, zabraniti glasanje. Koji ku**c baba od 80 godina zna o zivotu. Ona pamti vreme kad je bilo 3 kanala odakle su isto ovako kenjali kako nam mnogo dobro ide, i kako smo veoma prosperitetni. Posle smrti jednog cara, zna se sta smo dobili. Rat koji nam je j**ao majku svima. Evo sada imamo malog cara aleka koji isto tako kenja i neprimetno pravi podele u zemlji. Budi ubedjen da ce biti zeeesca kriza u zemlji, da ne kazem blizu gradjanskog rata posle njegovog "odlaska" jer je izuseravao drustvo.
FoX FoX   22.12.2019 u 17:27

Cranium (22.12.2019/16:19)
Cim se napuni 60 godina, zabraniti glasanje. Koji ku**c baba od 80 godina zna o zivotu. Ona pamti vreme kad je bilo 3 kanala odakle su isto ovako ken
Slažem se, ali to za zabranu glasanja starijima se neće desiti narednih ko zna koliko godina..nažalost.

O tome sam i ja razmišljao brt... Kako će izgledati ako ode sa vlasti ne svojom voljom... Ako se setimo onih raznih demonstracija 2008+ (pederska parada, izručenje generala itd), huligani su rušili bg a iza svih tih scenarija je stajao AV. Možemo tek da zamislimo kakav bi scenario bio kada nevoljno odu sa vlasti.. Imaju čak i veću armiju botova nego prethodnih godina, i to po celoj srbiji.
Nema od toga ništa...
Cranium Cranium   22.12.2019 u 17:34

FoX (22.12.2019/16:27)
Slažem se, ali to za zabranu glasanja starijima se neće desiti narednih ko zna koliko godina..nažalost.

O tome sam i ja razmišljao brt... Kako će i
Ima armiju ljudi ostecenih u mozak koji ce braniti svog idola ako treba zivotima. A sta treba normalni ljudi tu da urade? Da j**u mater takvima? Eto ti sranja. Mada sam ja odavno prestao da verujem u politiku, sve su to ista sranja. Isti im je posao. Laganje i manipulacije. Samo neko to radi na pristojniji nacin, a neko iskace iz frizidera.
FoX FoX   24.12.2019 u 14:08

Phahahahaahah Vučić i kineski?
atom atom   28.12.2019 u 19:05

Hahahahhahaa

FoX FoX   29.12.2019 u 00:51

atom (28.12.2019/18:05)
Hahahahhahaa

youtu.be/YuCa18PKcqQ
Opet slušaš te drogoše?

Forum početna