CIA i Oblast 51
Forum Misterije & Natprirodno Misterije


atom atom   29.08.2013 u 12:37

Čuo sam da tamo Ameri drže opasne neke stvari I da tamo drže NLO koji pao u Rozvelu 1968 godine.CIA kaže da tamo nema ništa što bi bilo opasno,a niko nema pristup toj oblasti osim državnih funkcionera,ljudi koji žive u blizini te oblasti kažu da noću vide neke svetleće lopte i šta ja znam.
Edy Edy   29.08.2013 u 13:00

gluposti kao prvo... Aera 51 se spominje u filmovima, knjigama, serijama i svakom mediju koji je ikad postojao i koji će postojat to je naziv koji se veže za sve paranormalno što postoji.. Da li tamo drže vanzemaljce? ZAšto bi ako je ijedno mjesto na planeti dobro kontrolisano i nadgledano od strane teoretičara i onih koji vjeruju u Paranoralno... onda je to ovo mjesto zašto onda da drže svoje najtajnije stvari baš da ga svi vide ne, lakše im je skriti ga sad na aljasku, tamo niko nit ide, nit gleda :xD eh sad... da li je nekad bilo to što kažu? Možda ali ne u ovoj mjeri... taj takozvani NLO msm da nikad nije ni pao... u vrijeme kada se to desilo ta baza je ionako bila poznata po čemu? Po razvoju super sofisticiranih aviona pogledajte ih malo? Imate slike nekih prototipova koje izgledaju kao Andromeda u istoimenoj seriji ;) nije ni čudo da su ljudi mislili da rade ko zna kakve čudne stvari sve je bilo tajno, jbg vrijeme hladnog rata je inače poznato po tome ;)
Edy Edy   29.08.2013 u 13:03

dobro možda nije bila baš "poznata", ali znate šta mislim inače, CIA slažu svaku prvu ;) nego šta da su opasne bile te letilice ;)
atom atom   29.08.2013 u 13:05

Edy (29.08.2013/11:00)
gluposti kao prvo... Aera 51 se spominje u filmovima, knjigama, serijama i svakom mediju koji je ikad postojao i koji će postojat to je naziv koji se veže za sve paranormalno što postoji.. Da li
Da,ali ja nisam bio tamo pa da kažem da nema ništa. ipak svemir je ogroman i bilo bi ludo da smo mi jedina inteligentna bića.
Cranium Cranium   29.08.2013 u 13:07

Edy (29.08.2013/11:00)
gluposti kao prvo... Aera 51 se spominje u filmovima, knjigama, serijama i svakom mediju koji je ikad postojao i koji će postojat to je naziv koji se veže za sve paranormalno što postoji.. Da li
Slazem se. To sto ljudi vide neke kugle, lopte itd vise je povezano sa sugestijom i zeljom da vide nesto. Ja sam npr. tripovao kao klinac da su avaksi nad Jugoslavijom leteci tanjiri. a ono spijuni. Ne vidis u daljini dobro, svetli nesto, ti tripujes kugla.
Cranium Cranium   29.08.2013 u 13:09

atom (29.08.2013/11:05)
Da,ali ja nisam bio tamo pa da kažem da nema ništa. ipak svemir je ogroman i bilo bi ludo da smo mi jedina inteligentna bića.
Naravno da nismo, ali to je ljudska paranoja a ne vanzemaljci. Kada su vanzemaljci toliko tehnoloski superiorniji, mislis da bi dozvolili da ih vidi neko?
Edy Edy   29.08.2013 u 13:13

ma nema sigurno možda ima negdje nešto, ali u ovoj bazi sigurno više nisu ;) a vezano za vanzemljace: i ne bi baš to "inteligentna bića" samo znači da nismo fizički dovoljno snažni da mjenjamo okolinu pa se koristimo mozgovima da to radimo čak i da negdje u svemiru ima takvih, male su šanse da su slični ljudima... jer to podrazumijeva da imaju želju da istražuju i da ih zanima porijeklo života... čak i da imaju tu sposobnost, male su šanse da su razvili tehnologiju da pređu pola svemira kako bi došli do nas... evo čovjek nema šta nije smislio pa opet sigurno da još Duuuuuuuuugo neće smisliti kako putovati velikom brzinom kroz svemir (možda nikad) ;) ali eto haj recimo da su i to razvili... opet su extremno male šanse da u ovoliko velikom svemiru (kako sam kažeš) baš nalete na nas ... kao što vidiš kad uzmeš sve ove male šanse i sabereš ih... dobiješ tako malo šansu da su vanzemaljci sletili da slobodno mogu reći da nisu sletili @cranium i to što kažeš ;) i to je jedan doobar argument, jer ako su toliko razvijeni ne bi ni srušili se a ne da mi jadnici njih ufatimo ;) pored toga, da je direktno pala letilica iz svemira na zemlju... letilica koja bi stala u Area 51 (nije to toliko veliko postrojenje koliko mislite), onda bi se ta letilica ugljenisala pri padu odnosno vjerovatno bi se spržila kao asteroid kad pada razumiješ? previše mala vjerovatnoća
Cranium Cranium   29.08.2013 u 13:19

Edy (29.08.2013/11:13)
ma nema sigurno možda ima negdje nešto, ali u ovoj bazi sigurno više nisu ;) a vezano za vanzemljace: i ne bi baš to "inteligentna bića" samo znači da nismo fizički dovoljno snažni da mjenjamo o
I na VMA u Beogradu je radjena autopsija nad vanzemaljcem. i JNA avioni su jurili NLO.
Ljudi svasta pricaju, al ajd da neko dokaze.
Edy Edy   29.08.2013 u 13:23

baš tako ne treba previše vjerovati ovakvim teorijama zavjere ;) dok naprimjer ona o Kenediju je više nego vjerovatna...
Cranium Cranium   29.08.2013 u 13:25

Evo clanka, pogledajte i slike. Svuda se spominju mali zeleni? Meni proporcije ovog na stolu deluju sasvim ljudski. Pitaj boga sta je to palo. val-znanje.com/inde ... sreti
sta za Kenedija? Da ga je ubio naslednik na mestu predsednika?

Forum početna