Preporuke serija
Forum Zabava Serije


Edy Edy   07.12.2018 u 01:40

Preporuka za seriju Salvation. Pravo dobra.
atom atom   07.12.2018 u 09:54

Edy (07.12.2018/00:40)
Preporuka za seriju Salvation. Pravo dobra.
Ma gde dobra,dosadna ko proliv.Serija o spašavaju planete od aseteroida,a spašavanje stavljeno u zadnji plan.U prvom planu su međuljudski odnosi.Dosadno.
Edy Edy   07.12.2018 u 11:08

atom, pa drama meni se vala sviđa. Likovi zanimljivi pravo.

I šta bi ti? Ta neće pucati u asteroide laserima u svakoj epizodi većina ovakvih projekata u svemir realističnih i jesu 95% plan, 4% testiranje i 1% izvođenje
PARTYzan PARTYzan   17.12.2018 u 19:16

Seriju Potpredsednica (VEEP) predstavljaju kao političku satiru a za mene je to urnebesna komedija. Humor je besprekoran, moglo bi se reći inteligentan, sa dosta ironije i sarkazma, serija duhovita do bola. Za moj ukus,dinamika i dijalozi su previše intenzivni, fore praktično u kontinuitetu tako da je potrebna zavidna pažnja da se sve proprati kako treba. Po tome se razlikuje od američkih sitkoma. Trenutno se na HBO2 prikazuje 6 sezona, u glavnoj ulozi je Džulija Luis Drajfus. Za preporuku nekom kome ne smeta da umesto da se uz taj žanr samo opusti, zapravo i umori. Pošto serija kao da je na spidu
Edy Edy   24.12.2018 u 01:27

Preporuka opet za seriju Salvation. Pravo mi legla. Odgledao drugu sezonu. Samo se nadam da ce biti treca.
Edy Edy   24.12.2018 u 01:34

Neeeeeeeeeeeee!!!!!

It looks like we’ll never find out exactly what “Samson” was.

CBS has cancelled its summer drama Salvation after two seasons, our sister site Variety reports.


Pa kaako svaku dobru ukinu.
Edy Edy   24.12.2018 u 01:38

PARTYzan, Koja je ba serija, ne kontam naziv u ovom copy pasteu
atom atom   24.12.2018 u 16:17

Da preporučim novu domaću seriju "Besa", serija kida! Upravo sam pogledao drugu epizodu,i mogu da kažem da bi ovo mogli ladno prodati Netflixu ili HBO. Treba da dovlačimo strane producente(kao što je ovde slučaj) da bi nam serija ličila na nešto.
PARTYzan PARTYzan   24.12.2018 u 22:48

Edy, originalan naziv je VEEP kod nas prevedeno kao Potpredsednica ( nije copy paste nema ni koda, kucao sam slovo po slovo )
Edy Edy   24.12.2018 u 23:18

PARTYzan, ja to čitao kao "Seriju Potpredsednica VEEPa predstavlja kao političku satiru a..."

Forum početna