Kale Gospodar vremena
Forum Tehnologija Internet


KinG KinG   26.10.2014 u 20:01

Snimio ga brat od moje drugarice. u busu 18 dere se lik, STA OCE OVA BABA IZA MENE, ja imam pravo da pricam (i sad legendarno) OVO JE JAVNA USTANOVA AUTOBUS ja se pokido
Cranium Cranium   26.10.2014 u 21:37

Kako mene nikad ne startuje da pita nešto jbt. A mene nešto boli ku**c da ga zaskočim pa izadjem na tjubu. :-) Kao Welicko sto ga snimao. Gledao sam kad je išao u desetu gimnaziju da smara decu. Plakanje.
Cranium Cranium   26.10.2014 u 21:38

KinG (26.10.2014/19:01)
Snimio ga brat od moje drugarice. u busu 18 dere se lik, STA OCE OVA BABA IZA MENE, ja imam pravo da pricam (i sad legendarno) OVO JE JAVNA USTANOVA AUTOBUS ja se pokido
Javna ustanova? Ahahahahahahahhaha. Treba neko da ga polomi pa da se smiri. :-)
Welicak94 Welicak94   26.10.2014 u 21:50

Zvezdas (26.10.2014/09:18)
Welicak94, jesi ga ri snimao u tc? . Mogao si da dobijes batine
Zasto bih dobio batine? o.O
Welicak94 Welicak94   26.10.2014 u 21:54

Cranium, Ma brate on bio tu prvo smarao neku bakicu, bakica se uplasila pa otisla I reko aj da ga snimam posto vidim da ne snima sam sebe (sto inace radi) i on prvo blejao na daljini, i sam dosao do kamere i poceo da se dere - neka puse ku*ac ... itd
Welicak94 Welicak94   26.10.2014 u 21:56

Cranium, E a cudi me dosta ga ljudi i zna... oni stariji klipovi mu imaju i do 200-300 hiljada pregleda..
A ti sto rece , bukvalno izbacuje svaki dan po 10 klipova ko ce sve odgledati kolko je njemu u fulu
Zvezdas Zvezdas   26.10.2014 u 22:13

Welicak94 (26.10.2014/20:50)
Zasto bih dobio batine? o.O
Pa vidis da se okrece svako dok se taj dere? A možda nije normalan imas vise opcija da dobijes batine
Zvezdas Zvezdas   26.10.2014 u 22:18

Cranium (26.10.2014/20:38)
Javna ustanova? Ahahahahahahahhaha. Treba neko da ga polomi pa da se smiri. :-)
Apsolutno se slazem Cudi me da ga nije neko isprebijao do sada
Welicak94 Welicak94   26.10.2014 u 23:15

Zvezdas, ma si lud.. pa ljudi se okrecu, gledaju ga.. cude se kakva kretencina.. a i vecina ljudi ga zna ;) jos jedan lik sa strane je snimao i ljudi prolaze i smeju se... (uglavnom)
Zvezdas Zvezdas   27.10.2014 u 00:02

Svasta. nije moguće da ga svi poznaju
Ja sam normalan ali ti nisi sam sa sobom
ja mislim da se ljudi cude budali

A otkud ti kod beogradjanke?

Forum početna