Kale Gospodar vremena
Forum Tehnologija Internet


Cranium Cranium   27.10.2014 u 00:43

Zna i on koga sme da smara. Uvek bira devojke, babe, žene ili klince koji imaju do 15 godina. Starije ne da ne sme da smara nego ih izbegava. Jeste on lud, i boli ga uvo što ga svi gledaju, ali kad ste videli da je smarao neke likove od 25-30 godina? Uvek bira klince koji ga gotive i sa njima se sprda, tjst pravi budalu od sebe.
Cranium Cranium   27.10.2014 u 01:04

Jedan čovek ga izbacio iz autobusa jer se drao u njemu. Ne znam da li je dobio ikada batine, ali su ga izbacivali iz autobusa par puta.
Welicak94 Welicak94   27.10.2014 u 01:51

Zvezdas (26.10.2014/23:02)
Svasta. nije moguće da ga svi poznaju
Ja sam normalan ali ti nisi sam sa sobom
ja mislim da se ljudi cude budali

A otkud ti kod beogradjanke?
ne svi, ali vecina... on svaki dan izbacuje klipove i seta se po gradu, tako da su ga mnogi videli bar jednom
kakva beogradjanka, ovo sam ga snimao u tc piramidi...
Zvezdas Zvezdas   27.10.2014 u 09:19

Welicak94 (27.10.2014/00:51)
ne svi, ali vecina... on svaki dan izbacuje klipove i seta se po gradu, tako da su ga mnogi videli bar jednom
kakva beogradjanka, ovo sam ga snimao u tc piramidi...
Videli su ga 1x i treba da ga tolerosu... Ja kada takve vidim ja ih obidjem i nemam problema sa njima vecina ljudi tako rade i u mom gradu
Serz Serz   27.10.2014 u 14:59

"Jedi kupus brateuuu"
DR_
Dr_Psycho  
 28.12.2014 u 17:31

manijak
Cranium Cranium   28.12.2014 u 21:26

Ahahahahahahaha, ja se uvek setim onog muvanja. Kad tebe vidim, nekako mi je....kako da kažem....srce.

- Puno a?
twistex twistex   11.07.2015 u 11:57

ja ovog znam samo iz ekstra hita dana na radio kosavi..posle bilo malo i na radiu 3..totalno besmislena emisija u kojoj je eto taj dosao do izrazaja..ali ne znam meni je to bilo mnogo smesno
FoX FoX   25.02.2016 u 02:53

hahahaahha ee kale,zivot je kratak ,kupi batak

meni najjaca ova njegova pesma


hahahaha koji ludak - youtu.be/m42EHyTPc8Q?t=1m43s
Tommy Tommy   25.02.2016 u 03:27

ljudi nesmiju da se mrze nego da se vole i meso nekad treba da posole

Forum početna