FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   15.05.2018 u 08:43

FoX (14.05.2018/18:30)
To mu i ja pricam al slaba vajda

A kran, nisu nam niski standardi, bar ne meni, nego msm da svi mi komentarisemo samo tvoje melodije koje su dob
Ne znam sta da vi kazem. Vise nisam toliko zagrejan za produkciju. Jeeednog lepog dana, bice bice.
Cranium Cranium   06.08.2018 u 00:23

Eve

Priloženi fajl : fl.mp3 (16.53 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   06.08.2018 u 00:37

Cranium (05.08.2018/22:23)
Eve
Uuuuu brt koliko ste vi traka odradili jbt... Koliko dugo je trajao ovaj projekat?
Zvuči profi...mada ima dosta upliftera i downliftera, malo malo pa se pojave...baš upadljivo

Znači nisi samo ti radio na jednoj pesmi nego ste se nadopunjavali?

Na 7:42 već počinje brutala Kran umešao prste

Uuu stvar na 8:15
Cranium Cranium   06.08.2018 u 01:01

FoX (05.08.2018/22:37)
Uuuuu brt koliko ste vi traka odradili jbt... Koliko dugo je trajao ovaj projekat?
Zvuči profi...mada ima dosta upliftera i downliftera, malo malo
Ma nema niceg od mene u ovoj gomili. Taj lik sto sam delio iskustva sa njim je neki inzenjer zvuka, programer. Ovi momci nisu imali nikakve veze sa nasim domundjavanjima. Ali ako je ovoliku gomilu traka napravila njih trojica. Potpisani kao Permich, Nucleon i Goldhands onda kapiram da su deo IL tima. Mi ostali smo bukvalno iskorisceni. Znas koliko njih se bilo prijavilo. Uzas. Btw, ove trake su kao example u aplikaciji.

Ma to sam ja seckao na mestima koja smaraju, uglavnom sam seckao pred drop pa ima liftova. Hmmmmm, od recimo oktobra ili novembra 2015, do leta 2016. Evo pise mi da sam kupio aplikaciju 12. 6. 2016. Znaci tad se sve zavrsilo.
FoX FoX   06.08.2018 u 01:35

Cranium (05.08.2018/23:01)
Ma nema niceg od mene u ovoj gomili. Taj lik sto sam delio iskustva sa njim je neki inzenjer zvuka, programer. Ovi momci nisu imali nikakve veze
Kako si me zeznuo Ja mislio ti odradio neke trake u ovom mixu pogrešno sam te razumeo
Moguće brate, mada danas na svakom ćošku likovi produciraju...na tjubu ih ima dooosta...tako da je moguće da su neki likovi sa strane, ko zna...

Ahaa, to je verovatno onda kada si mixovao Laurinu - Diamond sky ? Ni taj remix mi nisi poslao
Cranium Cranium   06.08.2018 u 12:48

FoX (05.08.2018/23:35)
Kako si me zeznuo Ja mislio ti odradio neke trake u ovom mixu pogrešno sam te razumeo
Moguće brate, mada danas na svakom ćošku likovi pro
Pa nisam ga ni zavrsio. Ali poslao sam ti da ga ti zapocnes.
FoX FoX   06.08.2018 u 19:28

Cranium (06.08.2018/10:48)
Pa nisam ga ni zavrsio. Ali poslao sam ti da ga ti zapocnes.
Odradio bih brutalno taj remix...ali pod uslovom da zaustavim vreme Mislim da bih za 10dana uspeo da napravim nesto ok
Ali sto duze dnevno radis na nekom projektu to si losiji..bar je sa mnom takav slucaj..a cuo sam da je i kod profi producenata to problem..tako da...malo po malo i napravi se nesto
Cranium Cranium   06.08.2018 u 19:32

FoX (06.08.2018/17:28)
Odradio bih brutalno taj remix...ali pod uslovom da zaustavim vreme Mislim da bih za 10dana uspeo da napravim nesto ok
Ali sto duze dnevno radi
Hocu da....ma necu da kenjam, ionako nikad ne zavrsim. Ako isteram, cuces.


Jesi sacuvao neke projekte? Bas me zanima napredak.
FoX FoX   06.08.2018 u 20:18

Cranium (06.08.2018/17:32)
Hocu da....ma necu da kenjam, ionako nikad ne zavrsim. Ako isteram, cuces.


Jesi sacuvao neke projekte? Bas me zanima napredak.
Bilo bi dobro da da izbacis bar jednu celu, finiširanu

Ma sve cuvam, imam ih preko 20projekata, a preko 100 fl fajlova
Juce sam hteo da ti posaljem ali sam se predomislio... necu jos dok ne budem bar 50% zadovoljan napredujem iz projekta u projekat..dogurao sam do 3minuta odavno to mi vise nije problem..sad mi je problem samo masteeeering prokleti
Cranium Cranium   06.08.2018 u 20:29

FoX (06.08.2018/18:18)
Bilo bi dobro da da izbacis bar jednu celu, finiširanu

Ma sve cuvam, imam ih preko 20projekata, a preko 100 fl fajlova
Juce sam hteo da ti
Pa daaaaaj. Salji te projekte. Sta sam ja sve slao, ona midi sranja. Hehehehe.

Forum početna