FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   09.05.2017 u 22:39

I ovu, meni mnogo gotivniju. Slusaj sa sluskama.

Priloženi fajl : 1494362429.ogg (1.83 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   10.05.2017 u 04:43

Dobre su obe a čekaj,dodao si samo kickove koliko mogu da primetim?
Welicak94 Welicak94   10.05.2017 u 05:17

Cranium (09.05.2017/20:38)
Uuuu malo sam se zaigrao. Ali imam dve verzije.
Ajde bre, zvuk mi pojacan bio, ja kliknem, skocio sam!
Cranium Cranium   10.05.2017 u 16:27

FoX (10.05.2017/02:43)
Dobre su obe a čekaj,dodao si samo kickove koliko mogu da primetim?
Nakucao sam i kikove preko originalnih kikova, ali imam i snerova i hajhetova. Uporedi brate. Posebno drugu verziju sam čukao sa uživanjem.
Cranium Cranium   10.05.2017 u 16:30

Welicak94 (10.05.2017/03:17)
Ajde bre, zvuk mi pojacan bio, ja kliknem, skocio sam!
Ahahahahaha, sta si se usrao. .
FoX FoX   10.05.2017 u 17:22

Cranium (10.05.2017/14:27)
Nakucao sam i kikove preko originalnih kikova, ali imam i snerova i hajhetova. Uporedi brate. Posebno drugu verziju sam čukao sa uživanjem.
da da,tek ih sad primećujem evo uporedio sa originalom ...ma da,druga verzija zvuči moćnije
Cranium Cranium   10.05.2017 u 18:11

FoX (10.05.2017/15:22)
da da,tek ih sad primećujem evo uporedio sa originalom ...ma da,druga verzija zvuči moćnije
Aha, samo nije mastering uradjen. Krš zvuči. Ali moglo bi to biti dobro čudo.
FoX FoX   01.06.2017 u 19:30

2,3 nedelje(ne svaki dan) petljam oko jedne moje nove pesmice
Dogurao sam do 30sekundi ali najveći problem je kod sub bassa,tjst podloge...moraću da prostudiram sub bass..

Inače,otkad sam počeo da petljam sa fl studijom,sve pesme slušam na drugačiji način..obraćam pažnju na svaki ton..nekako mi sve pesme koje slušam i na fonu i na radiju zvuče jednostavno
FL mi je totalno promenio pogled na muziku
Cranium Cranium   01.06.2017 u 19:46

FoX (01.06.2017/17:30)
2,3 nedelje(ne svaki dan) petljam oko jedne moje nove pesmice
Dogurao sam do 30sekundi ali najveći problem je kod sub bassa,tjst podloge...moraću
Daj ubaci da vidimo to čudo. Zavisi koji žanr brate. Edm, rep i pop u suštini jesu jednostavni. Rock nije jednostavan i najteže je napraviti ga.
FoX FoX   02.06.2017 u 00:27

Hoću Ali moram prvo da je završim ako doguram do 3minuta možda je ubacim i na youtube,soundcloud,beatport..pa da uzimam pare samo moram da smislim nadimak DJ Foxara

Zašto misliš da je rock komplikovan?

Forum početna