FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


FoX FoX   22.08.2017 u 17:30

Ajd kran...mada bih vise voleo da napravis nesto svoje
Ja petljam s vremena na vreme ali slabo mi ide...teski su mi ti prelazi...
Cranium Cranium   22.08.2017 u 17:56

FoX (22.08.2017/15:30)
Ajd kran...mada bih vise voleo da napravis nesto svoje
Ja petljam s vremena na vreme ali slabo mi ide...teski su mi ti prelazi...
Videcu neki dubstep da cepnem ili neki trepcic.
FoX FoX   27.08.2017 u 20:06

Nema te kran, nemaa

Inače, nova stvar od mene preporučljivo slušati sa sluškama

Priloženi fajl : 1503857218.mp3 (0.72 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:12

FoX (27.08.2017/18:06)
Nema te kran, nemaa

Inače, nova stvar od mene preporučljivo slušati sa sluškama
Ahahahahahahahahah, opaaaaaaa. Vidi ga mali. Dobro je brate. Daj ubaci j**eni kick i snare. Odmah ces se izloziti i izabraces bolje zvuke.

Aaaaaa nema me, odustao. Ali sada imam novi cilj. Evo bas sam malopre nedozvoljno skinuo pesmu sa soundclouda. Martinov omiljeni pevac, tjst njegova pesma u izvedbi lepe plavuse. Hocu od toga da napravim neprepoznatljivi mix.
FoX FoX   27.08.2017 u 20:15

Hvala hvala

Bolje sa sluskama

a kick mi problem...nemam ideju za njega..smislicu nesto valjda

hm...tehno bajaga?
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:16

Ahahahahahah, i kao sto me svaka tvoja melodija podseti na nesto. Tako je i ova. Kucaj Napoleon - Dobrodosli
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:16

FoX (27.08.2017/18:15)
Hvala hvala

Bolje sa sluskama

a kick mi problem...nemam ideju za njega..smislicu nesto valjda

hm...tehno bajaga?
Ahahahahahahahahah, techno bajaga. Aha aha. Ali nije Bajaga nego Lena Kovacevic
FoX FoX   27.08.2017 u 20:21

Cranium (27.08.2017/18:16)
Ahahahahahah, i kao me svaka tvoja melodija podseti na nesto. Tako je i ova. Kucaj Napoleon - Dobrodosli
ahahahaha a daaaj stvarno su slične mada moja ima bolji drop
Dobro je dobro..napredujem

aha lena a daj brt napravi nesto svoje
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:24

FoX (27.08.2017/18:21)
ahahahaha a daaaj stvarno su slične mada moja ima bolji drop
Dobro je dobro..napredujem

aha lena a daj brt napravi nesto svoje
Ahahahahahahah, jel vidis koliko ja gluposti imam u glavi. To je taj hiper iq.

A nemam inspiracije brate, msm mogu ali nikad ne isteram do kraja. Necu ni ovo ali ajde.

Sacekaj da vidim nesto moje da ti okacim. Sve sranje i nedovrseno.
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:29

Ostalo mi u staroj kartici. Aaaa ne mogu sada, a i nije dovoljno dobro.

Forum početna