FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   02.06.2017 u 01:28

FoX (01.06.2017/22:27)
Hoću Ali moram prvo da je završim ako doguram do 3minuta možda je ubacim i na youtube,soundcloud,beatport..pa da uzimam pare samo moram d
Zato što su rock rifovi sastavljeni od više nota odsviranih u isto vreme. I daju specifičan zvuk. Nešto kao chords , samo niže oktave. To je zaj**ano za napraviti. Lako je nanizati single note, malo je teže odsvirati chords.
FoX FoX   02.06.2017 u 05:09

A toooo..A dur itd..pa može to lako da se izvede u fl studiju ako se ne varam.
Cranium Cranium   02.06.2017 u 18:10

FoX (02.06.2017/03:09)
A toooo..A dur itd..pa može to lako da se izvede u fl studiju ako se ne varam.
Može brate, ali to je po meni "varanje".
FoX FoX   06.06.2017 u 04:20

Zezao sam se i napravio ovo ispod Mislim da nije loše Fali samo sub bass pa zvuči bez veze bez sluški.
35sekundi...napredujem

Priloženi fajl : 1496715716.mp3 (0.82 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   06.06.2017 u 11:24

FoX (06.06.2017/02:20)
Zezao sam se i napravio ovo ispod Mislim da nije loše Fali samo sub bass pa zvuči bez veze bez sluški.
35sekundi...napredujem
Ahahahahahahah, šta je bre ovo. . Samo ti vedzbaj. .
Zvezdas Zvezdas   06.06.2017 u 11:59

FoX (06.06.2017/02:20)
Zezao sam se i napravio ovo ispod Mislim da nije loše Fali samo sub bass pa zvuči bez veze bez sluški.
35sekundi...napredujem
Pa lepooo meni se ovo svidja kako zvuci smireno samo napred rodjoo
FoX FoX   06.06.2017 u 17:58

Cranium (06.06.2017/09:24)
Ahahahahahahah, šta je bre ovo. . Samo ti vedzbaj. .
Što?Šta fali?
Cranium Cranium   06.06.2017 u 20:15

FoX (06.06.2017/15:58)
Što?Šta fali?
Mnogo mi je haotično. Nema reda nikakvog. . Novi muzički stil, foxtep
Deus Deus   08.06.2017 u 08:07

apkgalaxy.com/2017/06/0 ... -apk/
Cranium Cranium   22.08.2017 u 17:26

Imam zelju da nesto napravim, neki remix, nesto. Odjednom me puklo. Videcemo, mozda mozda. Moram da testiram ovaj fon, koliko je spreman da podnese "stereo studijski zvuk" , a i koliko ja umem da ga napravim. A ne umem. Ahahahahahha

Forum početna