FL STUDIO
Forum Zabava Muzika


FoX FoX   27.08.2017 u 20:39

E jbg brt Ja se nadam da ću ovu moju jednog dana završiti...
Juče sam petljao i eto ta melodija mi došla...e sad nemam predstavu kako da nastavim...moram da upotrebim maštu..

hahah vala baš...ali meni nije jasno kako se potrefi da svaka moja melodija ima sličnosti sa nekom pesmom koju ja ne znam a ti znaš
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:40

Ohahahahahahah, evo ti pa slusaj ovo. blackfoxwap.tk/forum/6 ... t=110

100% moje. Ahahahahahah.

Rep mi je dosadan brate. Hocu da se oprobam u nekom drugom zanru, a ne umem.
FoX FoX   27.08.2017 u 20:45

ahhaah a znam ovo bio je ovo hit svojevremeno

a ja kao znam brt
cackam cackam pa ubodem
Ali opet...jednom kad nabavis dobar komp, instaliraj fl studio i videces da je mnogo lakse
Cranium Cranium   27.08.2017 u 20:45

Eeeeee imam jedan epic rep pokusaj. Sa sve horovima i instrumentima. To je onako, ostavljeno za neke bolje dane. Nisi svestan koliko je lako praviti epic muziku. Ja se iznenadio kako je kul ispalo. Iskopacu ga posle pa ti saljem. Naravno i to je ostavljeno. Ahahahah.

Imam cak i jednu preradu iz zmajeve kugle. Ahahahahahah. Svasta sam ja radio, ali nista isterao do kraja. Imam svega. Prerade, moje pokusaje, testiranja. Ali dzaba kad me mrzi.

Ohahahahaha, pa ja ti kazem. Sve sto napravis, meni lici na nesto.
FoX FoX   28.08.2017 u 20:15

Ajd brate zanima me kako je ispalo to tvoje

Inače, evo remixa sa sve cover-om u TAG-u

Treba još obrade ali ajd može da prođe
Sa sluškama slušati ili na dobrom ozvučenju ;-)

Priloženi fajl : bfox-kleopatra.mp3 (1.55 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   28.08.2017 u 21:42

Ohahahahahahahahgagaga, ti si decko bolestan. Ahahahahahahahahah. Umalo da se udavim. Do jajaaaaaaa. Tvoj remix je deset puta bolji od mog. Upravo jer je nebullozan. Ahahahahhaah. Ja sam se trudio da bude u ritmu, ova tvoja nit je dosla nit je posla. Svaka cast brate. Ismejao sam se za tri dana upravo
FoX FoX   28.08.2017 u 23:49

A jel si skinuo pesmu da vidis cover?
ahaahahaa a dobro ima i moja neki ritam tesko je pratiti nju jbt

jesam bolestan
meni je bas gotivna, ubacicu je u edm playlistu
DR_
Dr_Psycho  
 28.08.2017 u 23:52

Daj da je ja izremiksujem hahahaha da vidite sta je bolesno

FoX (28.08.2017/18:15)

Inače, evo remixa sa sve cover-om u TAG-u


Jbttt puko sam od smeha hahahaha hahaha hahaha
FoX FoX   29.08.2017 u 16:04

Cranium (28.08.2017/19:42)
Tvoj remix je deset puta bolji od mog. Upravo jer je nebullozan. Ahahahahhaah. Ja sam se trudio da bude u ritmu, ova tvoja nit je dosla nit je po
Kran, nisi mi rekao da li te ova melodija podseća na neku?

Daj brt ubaci te tvoje epic pokušaje
Cranium Cranium   29.08.2017 u 20:43

FoX (29.08.2017/14:04)
Kran, nisi mi rekao da li te ova melodija podseća na neku?

Daj brt ubaci te tvoje epic pokušaje
Podseca me na bombe devedesetih. . BD rejv.

Ali tvoje je bolje, te degenerike ne mogu da smislim.


Evooooo, morao sam da je doradim malo, da se ne brukam. Dodao neke bubnjeve, da bas lici na epic muziku.

PS....Nisam ulazio u caustic otkako sam kupio novi fon, evo sad skinuo, sveeeeee mi se obrisalo majku im j**em.

Ali srecom, fl studio je i dalje tu.

Koliko sam se smorio. Imao sam 3 giga materijala. Bazu soundfontova koje sam lagano gradio od nule. Sad sam opet na nuli sa fabrickim soundfontovima koji su ku***ina.

Forum početna