atom atom   12.06.2015 u 15:50

Meni se ovo često dešava Ko ne zna o čemu se radi,evo objasniću.


Deja vu(franc.već viđeno) je psihološka pojava koja se izražava u smislu da se neki događaj već dogodio,ili da je već viđen u snu.Ukratko,sanjali ste nešto i to vam se dogodilo na javi.Npr hodate nekom ulicom prvi put u životu i od jednom se setite da ste već jednom bili u toj ulici.Zeznuto je za objasniti Meni se to često događa i jedno vreme sam mislio da sam vidovit
Zvezdas Zvezdas   12.06.2015 u 16:04

Meni se to ne događa ja zaboravim sta sam sanjao ako odmah ne ospricam nekome desava se da sanjam nesto gadno oko 2h nocu ali mi se ne da da tražim znacenje iznutra kada ustanem ja zaboravim
atom atom   12.06.2015 u 16:12

Nikad nisi imao deja vu? :xD Ja to često imam,sanjam nešto i to se posle desi.
Tommy Tommy   12.06.2015 u 17:32

i meni se to isto događa, probudim se pogledam oko sebe soba mi poznata. haha
NeSuS NeSuS   12.06.2015 u 18:49

i meni isto stalno mi se desava,kao da se to vec desilo
atom atom   12.06.2015 u 18:52

A Tommy misli da je ovo sprdnja,a nije to stvarno postoji,i to svako ima,samo što to neko primeti a neko ne.
Zvezdas Zvezdas   12.06.2015 u 20:32

Ali to je zato što vi o tome necemu mislite pre spavanja onda to sanjate o čemu mislite

Meni se to nije desavalo ali bar ja to nisam primetio,
atom atom   12.06.2015 u 20:54

@Zvezdas (12.06.2015/18:32)
Ali to je zato što vi o tome necemu mislite pre spavanja onda to sanjate o čemu mislite

Meni se to nije desavalo ali bar ja to nisam primetio,
Ne kapiraš,deža vu nije to što si ti napisao.Nego ti sanjaš nešto i to se posle stvarno desi,i kako možeš da misliš o nečemu što se nije desilo?
SpAgEtE SpAgEtE   12.06.2015 u 21:57

nije to u samo snu, nekad bude odjednom
FoX FoX   12.06.2015 u 23:01

ihahaj To mi se pre desavalo redovno...mocan osecaj npr neko nesto kaze,uradi i odjednom imam taj neki osecaj da sam to vec cuo,video...sad mi se to redje desava...a to za snove..par puta mi se desilo..npr. sanjam da me sestra sa kojom se nisam cuo 3,4meseca,zove na fon...i probudi me telefon..kad ono...ona me zove hahaha strasno.

e a nevezano za ovu temu...jednom ja upalim radio i pre nego sto sam upalio bila mi neka pesma u glavi...domaca,zabavna...upalim radio i ta pesma se vrti

Forum početna