Zasto nasi ljudi vole povrsne serije?
Forum Zabava Serije


atom atom   07.08.2015 u 11:32

Upalim juce tv i sunce ti poljubim,ovi turci svaki mesec snimaju novu seriju,a te im serije nemaju smisla.Juce uzmem da gledam neku njihovu seriju i majke mi nisam izdrzao ni 5 min,meni nije jasno kako neko moze ono da gleda,scenario kao da je pisao neki debil ali ima i gore,indijske serije jbt,e tek mi one nisu jasne,znaci gledas a ustvari ne gledas nista ponekad mislim da bih pre gledao spanske serije nego turske i indijske
Cranium Cranium   07.08.2015 u 11:58

Nisu njihove serije površne, naše su. Počevši od selo gori preko ravne gore, sindjelića, i još milion serija koje su retardirane.
FoX FoX   07.08.2015 u 12:00

Ljudi mozda vole zivotne price..stope se sa glavnim likom i navuku se to je moje misljenje..evo moja keva samo salta te turske serije...
Cranium Cranium   07.08.2015 u 12:05

I ja se slažem. Vole ljudi da gledaju ljudske sudbine. A i Turske serije su milion puta "skuplje" od naših. Ja sam recimo jednom gledao poslednju epizodu neke turske serije. Neeemam pojma koja je. Uglavnom neka riba celu seriju ganja nekog lika, vole se, ne vole se. U poslednjoj epizodi ovaj se ženi nekom tamo petom ribom i ova odlučuje da se ubije. Ovaj lik saznaje i trči da je spreči. I sad trka sa vremenom. Glupo deluje, ali ja sam se prikucao za ekran.
atom atom   07.08.2015 u 12:23

Meni su Turske serije glupe,npr serija Sulejman bi trebala da bude kao istorijska a veze sa istorijom nema,u seriji se radi uglavnom o ljubavi i prevarama a istorijske cinjenice su iskljucene.
Zvezdas Zvezdas   07.08.2015 u 14:17

Pa ima dobrih Nasledje jedne dame je dobra Serija Sila isto kazu da je i Dila dobra
atom atom   07.08.2015 u 14:35

@Zvezdas (07.08.2015/12:17)
Pa ima dobrih Nasledje jedne dame je dobra Serija Sila isto kazu da je i Dila dobra
Nisam gledao te koje si naveo.Ako vec volis turske serije onda uzmi gledaj "Tihi momci" ta serija je radjena po istinitom dogadjaju,4 klinaca ubiju nekog dedu i zavrse u popravnom domu tamo ih ostali klinci muce,20 godina kasnije se okupe i pocnu da ubijaju sve koji su ih mucili.Inace srija je radjena po romanu "Sleepers" i pisac je jedan od tih klinaca.
Edy Edy   07.08.2015 u 15:47

@atom (07.08.2015/10:23)
Meni su Turske serije glupe,npr serija Sulejman bi trebala da bude kao istorijska a veze sa istorijom nema,u seriji se radi uglavnom o ljubavi i prevarama a istorijske cinjenice su iskljucene.
historijskih činjenica ima podosta samo što nisu glavna tačka serije... neće niko da gleda dokumentarce, ali ubaci harem, tonu žena koje pokušavaju jednu drugu ubiti i eto ti popularnosti Još da ima malo mud-fight uuuu pa serija bi obišla svijet
Edy Edy   07.08.2015 u 15:48

@Cranium (07.08.2015/09:58)
Nisu njihove serije površne, naše su. Počevši od selo gori preko ravne gore, sindjelića, i još milion serija koje su retardirane.
nisu naše serije površne koliko je gluma loša ne možeš očekivati nešto posebno od njih s obzirom na budžet... logično da će biti jeftine
Cranium Cranium   07.08.2015 u 16:32

Pazi, u našim serijama glume dosta dobre glave iz sveta glume. Ne najveće ali dosta poznatih i dobrih glumaca igra u njima. Ali dzaba kada je scenario glup. I kada para nema. Tipa naivni seljak koji ima seljački humor i koji ne znam ni ja šta radi. A glumi ga Manda ili Dragan Jovanović. Zamisli bede brate. Za šaku para moraju da igraju retarde. Posle se pitamo zašto nam glumci beže u Ameriku.

Forum početna