Alternative Rock/Grunge/NU Metal/Rapcore muzika
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   29.09.2016 u 21:12

@Zvezdas (29.09.2016/19:09)
paaaa nije lose lepa balada ali moze to i bolje od tebe
Ahahahahaha, namerno sam tebe izabrao. Da čujem ovakav komentar. Ahahahahahahah, a Verka je bolja od ovoga.

PS....Ovo nije bila prava preporuka, samo sam hteo da vidim reakciju čoveka koji je kao klinac šibao devojčice. Ahahahahaha
Zvezdas Zvezdas   29.09.2016 u 21:33

@Cranium (29.09.2016/19:12)
Ahahahahaha, namerno sam tebe izabrao. Da čujem ovakav komentar. Ahahahahahahah, a Verka je bolja od ovoga.

PS....Ovo nije bila prava preporuka, samo sam hteo da vidim reakciju čov
ja budale braco moja mila

ahahah ne moze se verka porediti
Cranium Cranium   31.10.2016 u 23:54

Ajmo malo noviteta.

Starset - Monster youtu.be/NqmjBSurfWY

I malo starija, meni najbolja.

Starset - CARNIVORE m.youtube.com/watch?v= ... EEbFU
FoX FoX   01.11.2016 u 05:10

Cranium, obe su dobre ,mada mi se ova druga više sviđa
Cranium Cranium   01.11.2016 u 05:16

Pa da, druga je meni najbolja.
Cranium Cranium   20.01.2017 u 20:54

Paramore - Ignorance youtu.be/OH9A6tn_P6g



Ignorance is your new best friend.
Cranium Cranium   15.02.2017 u 20:41

Danas sam baš u male alternative fazonu. Stay tuned. Biće zanimljivo.
Cranium Cranium   15.02.2017 u 21:51

1. The Bates - Billie Jean vimeo.com/116277504

Koliko sam tražio ovu pesmu jbt. Sećam je se kao klinac, i nisam mogao da se setim ko peva. Ima milijardu cover-a MJ-a. Ali evo, wikipedia mi je pomogla. . Koliko uznemirujuću video (zbog onog pevača, lik je odvratan). Ali je pesma do jaja.

2. Papa Roach - Dead Cell m.youtube.com/watch?v= ... Yxjxc

Koliko sam ja gotivio ove ljude. U pojedinim trenucima i više od LP. Tamo negde na početku njihovih karijera. Bruka kako su kidali. A posle su postali emosi, ne po pesmama koliko po imidzu. Ali i dalje imaju poneku oldskul fazon pesmu. Fali im taj repkor momenat.

3. Breaking Benjamin - Topless jukebo.com/breaking ... .html

E ovaj bend je konstantan godinama, ja sam izabrao ovu pesmu jer je malo tvrdja, ali imaju oni dooosta dobrih stvari. Preporuke.

4. 3 Doors Down - Duck And Run youtu.be/epUQTJUDDIs

I ova grupa je "legendarna". Msm, ja ne mogu dugo da ih slušam jer me malo nervira ono "mjaukanje" u pevanju, ali da kidaju kidaju. Odlične balade imaju, sa sve gitarama, violinama i ostalim instrumentima, ali ja nisam sada u fazonu balada.

5. Daughtry - You Don't Belong youtu.be/72Kg0jMUTK8

Okej, ovaj bend je veštački oformljen, ono....rijaliti i te fore (talent show) , ali imaju dobre pesme.

6. Crazy Town - Change youtu.be/haffkDGul18 Nažalost, poprilično osrednji bend sa 5-6 do jaja pesama, ovo ostalo katastrofa.

7. RHCP - Otherside
youtu.be/rn_YodiJO6k

Ahahahahahah, sad mi je palo na pamet da sam ja ovu pesmu kao klinac pevao pod tušem non stop. Pevljiva je u pm, i kako odmiču sekunde, sve je gotivnija


Nisam hteo da stavljam sve pesme koje sam slušao, ionako ih je više po svakom od ovih izvodjača. (Pretežno papa roach stari)
Cranium Cranium   29.03.2017 u 00:55

P!NK - Just Like A Pill. youtu.be/JDKGWaCglRM

Eeeeeeh, stara dobra vremena. Pink iz R'n'B muzike prešla na rok. A ovo što danas snima (i bude hit što je najgore) je sramota. Ali je ostala "kurčevita" što kaže jedan komentar sa tjuba. 3 žanra je promenila, ali isti stav. Meni najbolji drugi žanr.
Cranium Cranium   22.06.2017 u 02:47

Stari dobri "Stand My Ground" youtu.be/CgXbejQdlGY

Within Temptation - Stand My Ground
Ne znam zašto većina mentalaca izbegava da zvuči ovako. Sve neko kreštanje, lupanje bubnjevima do iznemoglosti. Evo, lagano, sa pola gasa peva riba. Da oduzmeš muziku, mogao bi u koji god žanr da je ubaciš.

Forum početna