Metal
Forum Zabava Muzika


STR
strify  
 04.04.2012 u 22:11

Da li slusate metal?Ako je odgovor da,pisite koje podzanrove najvise volite i koji su vam omiljeni izvodjaci
Serz Serz   05.04.2012 u 01:21

Metallicaa!!
SRB
Srbenda  
 05.04.2012 u 01:33

Ustajte metalci!
U poslednje vreme folk/pagan metal... Drogiram se po ceo dan samo Arkona... Poslednji album "Slovo"...
Serz Serz   05.04.2012 u 01:57

! /METALLICA\ !
Tommy Tommy   05.04.2012 u 19:05

slusam nekad od metallice creeping death, ovak vise volim death metal i thrash metal
prije dok sam bio seljačina sam mislio da to slušaju samo narkomani
ROK
roky  
 05.04.2012 u 22:22

Gde ste vi klinci bili kad je Metalica harala svetom.
SRB
Srbenda  
 06.04.2012 u 02:48

Pa dobro tad sam bas bio klinac ... j**iga, rođeni smo u pogresnoj generaciji
Ja grandovce ne mogu da smislim, a ne kazem da vise od 50% ove muzike koju slusam nije dekadentna... sta cu kad sam nnnarkoman
Volim izvornu muziku, normalno al bez hard rocka ne mogu da prezivim dan
STR
strify  
 06.04.2012 u 17:47

.pank.
STR
strify  
 06.04.2012 u 17:58

-pank- valjda se tako pise Ja inace najvise slusam Gothic i Simfonijski metal,ali volim i mnoge druge vrste -Melodic death metal,Heavy metal,Ponekad glam metal i jako retko black metal.Omiljeni bendovi su mi-HIM,Nightwish,Metallica,Cradle of Filth,Norther,the 69 Eyes,The Rasmus,Therion,Megadeth,Slayer,Poisonblac,Black Veil Brides... \m/
Serz Serz   06.04.2012 u 18:40

strify (06.04.2012/15:58)
-pank- valjda se tako pise Ja inace najvise slusam Gothic i Simfonijski metal,ali volim i mnoge druge vrste -Melodic death metal,Heavy metal,Ponekad glam metal i jako retko black metal.Omiljeni ben
...piše se ank*: bez zvezdice...

Forum početna