Civilization V Mobile
Forum Tehnologija Mobilne igre & Aplikacije


Cranium   25.07.2012 u 14:35

Losa ti ekonomija....povezhi gradove putevima. Koliko gradova i workera imas? U principu ti treba nekih 5 radnika koji ce da rade. Nemoj da ih teras na automate, vec ih odvedi od mesta do mesta i klikci na build road. Kad povezes gradove dobijas extra profit, a to takodje utice na srecu. Gradi im coloseume, imas u buildingu sta svaka zgrada donosi...ti gledaj one sto donose srecu. a iddle ne diraj bolje. Uvek neko moze da te napadne.
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
buRek buRek   25.07.2012 u 15:25

nzm šta je to
KinG KinG   25.07.2012 u 16:50

Na mojoj verziji nema puteva. Stigo sam do 7. misije. Otkio sam barut.
Cranium Cranium   25.07.2012 u 18:16

Mora da ima jbt.
KinG KinG   25.07.2012 u 19:52

Nema. Za tvoj ekran je verzija od 1,1mb. A za moj nešto više od 250. A to nije razlika samo zbog veličine ekrana. Jel znaš još neku igricu kao ovu tipa city tycoon ili age of empires?
Cranium Cranium   25.07.2012 u 20:15

Imas medievel total war, ali tu imas samo rat, nema ovih zaj**ancija. Imas civilization 4 , nije ovakav koncept ali je ekstra. Gradis odbranu, i cilj ti je da protivnik ne prodje kroz grad. Ja je nisam presao.
KinG KinG   25.07.2012 u 20:40

Taj civ.4 je tower defense igra.
Cranium Cranium   18.08.2013 u 17:07

I dalje tvrdim da je ovo najzabavnija igrica koja postoji.
KinG KinG   18.08.2013 u 23:23

skidam za komp ne vredi
Edy Edy   20.08.2013 u 00:23

anno, i naravno revival deluxe (ili samo revival) ;) ali jedinicu, dvica je užasna
Cranium Cranium   16.05.2016 u 13:43

Izlazi Civilization VI u oktobru, za komp. Nadamo se da će i android biti tu.

Forum početna