Deep / House Muzika
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   27.04.2019 u 09:03

PARTYzan (27.04.2019/00:17)
Nzm da li Guetti u novoj bombi gostuje Raye ili samo generisan vokal podseća ... vibe me takođe podseća na Swedish House Mafia - One yout
Uuuu ovo mi je do jajaaaa. Jeste ovo Raye. Koliko ima harizme riba.
PARTYzan PARTYzan   27.04.2019 u 14:24

Nisam bio siguran, čudno mi što nije potpisana. Guetta je uredno potpisivao sve kolaboracioniste jedino ako se kao Jack Back uobrazio
Cranium Cranium   05.07.2019 u 15:26

Idu lagano sve jace u smeru u kome treba da idu.


Nesti mi mirise na pokusaj proboja u thrace music, opasan je makedonac, samo mora to jace.
Tommy Tommy   23.08.2019 u 21:03

evo bacio se i ja u dj vode
za sve je kriv numark
poslusajte
mixcloud.com/without-name/
soundcloud.com/without-name-slav
ovaj treci mix kida. jbg tech house
PARTYzan PARTYzan   24.08.2019 u 04:03

Ne čudi me da si se bacio
Teško da će ti neko ovde poslušati ovo sem mene, realno
Četvorka mi je ok za radio show a za live set po mom ukusu bi bilo da zvuči sa manje flertovanja sa experimentalnim i deep linijama, a više sa funky, minimal i hard technom
Dvojka najmanje po mom ukusu mada nije da ne vozi

Kec je kul, ja nisam neki obožavalac tech-house-a ali mi je ovde trojka favorit (Nik Fanciulli, i semplovi i remixi house himni s kraja prošlog i početka ovog veka ) Inače ja od techa gotivim izvođače kao što su Mark Knight, Piero Pirupa ...

Kad smo na hrvatskom terenu, valja pomenuti da je highlight na minulom Defected festivalu u Tisnu dostignut, očekivano, uz novu explozivnu napravu iz Defected kuhinje, Stvar sam čuo pre metar dana ali tek od danas (tj. juče) je ima i na free servisima . Neću biti sebičan pa ću Selfish games podeliti youtube.com/watch? ... EVMIs UAUUUUUUU !? WTF !?
evo i extended verzije youtube.com/watch? ... HmBeA

Postaviću i prethodni singl, catchy house himnu istog izvođača youtube.com/watch? ... DQQpQ youtube.com/watch? ... U5Z-Y mada je verzija iz prošle godine imala neuporedivo više pregleda, blizu 5 miliona youtube.com/watch? ... FshXI
PARTYzan PARTYzan   07.09.2019 u 01:34

Nzm ko je ova osoba naravno da je prva asocijacija Ru Paul ... od druga sam čuo da glumi u nekoj NETFLIX seriji ...očigledno je trandža, drag queen ili šta već ... stvar kida i veliki je hit u house klubovima preko bare soundcloud.com/user-80 ... ome-1
PARTYzan PARTYzan   25.10.2019 u 03:31

Jack Back & CeCe Rogers - Freedom (Harry Romero remix) - stvar je premijerno puštena još u julu ali je i dalje nema nigde free online, pa ću morati ovako da je postavim. Teško da je mogla drugačije da zvuči, pošto su je podarili house magovi Guetta i Harry Choo Choo Romero a otpevao 1 od najvećih muških house vokala. Dakle od 35.5 do 40. minuta, čaše lomim, ruke mi krvave
youtu.be/zRQWUzG7Z5Q?t=2120
PARTYzan PARTYzan   30.11.2019 u 21:18

Napokon pre nedelju dana izašla ultimarivna Getina himna koju sam već pominjao; još od letos kad sam je premijerno čuo, skoro svaki put ovde sam mogao da je pomenem u "šta trenutno slušate". E to se zove banger A šta je s basom, msm na čemu je youtube.com/watch? ... h0VzA Evo i extended verzije youtube.com/watch? ... Jc8NI a original mi se manje dopada youtube.com/watch? ... nLdes
PARTYzan PARTYzan   23.01.2020 u 00:43

Iako je Cola najveći deep house i uopšte klupski hit 2018. nikad mi se nije sviđala ( mada preko 100 miliona pregleda za ovaj žanr alal vera youtube.com/watch? ... UqSXU ) ali nova stvar od Camelphat mi se već sviđa youtube.com/watch? ... 2PzcY
PARTYzan PARTYzan   08.02.2020 u 23:26

kakva stvar Nisam očekivao da sa prosečnog (a za Madonnu ispodprosečnog) albuma , koji nisam ni čuo u celini, može da dođe ovakvo vanvremensko remek - delo, zvuči mi i retro i futuristički. To bi bio recimo hypno deep house sa industrial momentima mada meni ovo mnogo više ima atmosferu filma nego muzike Recimo mix drame i horora, u produkciji (ne režiji) Davida Lyncha. Čitaj: "pokušaj da se ne naježiš" A šta je sa lyrics ... znači i književnost Sinergija. Pa sinestezija Nzm da li je bolji original ili remix ali kontam da i će i ova stvar doći do 1. mesta Billboard dance club liste. Dugo nisam čuo nešto ovako moćno bez obzira na žanr. A mogao bih reći ni video, iako nema official video verzije. Zato sam se ovoliko raspisao ... Mada možda je pametnije samo postaviti link, jer svaki pokušaj tumačenja banalizuje ovako nešto. Ne bih pogrešio ni da sam postavio u temi Chill muzika youtube.com/watch? ... HAemI
youtube.com/watch? ... fXJVU

Forum početna