Cranov muzički kutak. :D
Forum Zabava Muzika


Cranium Cranium   05.11.2017 u 02:07

Dugo vec hocu da napisem mini plejlistu, ali nikako da stignem, tjst nikako da se nateram. Aj malo Halsey. Danas jedino indi pop/rok/rnb muzika moze da me privuce.

Ima i u komercijali do jaaaja pesama, ali indi je danas vise cenjeniji kod mene. E Halsey je bas indi (nezavisna)

1. Halsey - Castle youtu.be/1rfSHisyHdc

Lisice, ako procitas ovo, baci pogled na epic verziju pesme, tjst kazem ti ovo zbog spota. Na koga ti lici? Pljunuta jbt. Ali mnogo bolja original verzija.

2. Halsey - Empty Gold youtu.be/hSVQicbrHQo

Dobra mesavina svega i svacega. Ima ova neku harizmu u "trilerima" , kao Skylar Grey, samo sto je ova druga i dalje deep undercover iako riba ima jake ugovore.

3. Halsey - Strange Love youtu.be/x-Jo25SL56A

Malo su mi zasmetale psovke u prvoj strofi, tjst prostakluk koji je izrecen eksplicitno ali pesma je ril. Odlicna.

4. Halsey - Lie youtu.be/EJInswpIqwk

Ay ay ayyyyyy. Ne znam koji djavo joj je trebao Quavo. Verovatno da ima jak feat, ali malo mi ide na ku**c taj autotjun.

5. Halsey - Bad At Love youtu.be/xdYFuCp3m9k

Verovatno jedina solo pesma koju zna masa, ona hitcina se ne racuna.

6. Halsey - Don't Play youtu.be/HLzGH2SE_P4

Motherfucka don't play with me.

A jaaaadna, sve mislim da je teraju da bude bad bitch. Ne uklapa se glas i izgled sa ovim psovkama. Rijani to stoji brate. Ove ostale su nekako smesne, simpaticne.

7. Halsey - Angel On Fire youtu.be/kZYpJ74LKlI

Glas u refrenu neopisivo podseca na Hayley Williams.
PARTYzan PARTYzan   05.11.2017 u 04:28

Cranium, od mene si prepisao Mi Gente ;-) I dalje mi nije dosadila stvar verovatno si cuo i novu verziju sa Beyonce. I Post Malone mi je u plejeru. A od aktuelnih pop hitova sviđa mi se Portugal The Man- Feel It Still. Singl izdat pre vise od pola god ali tek nedavno postao hit
Cranium Cranium   05.11.2017 u 04:35

PARTYzan (05.11.2017/03:28)
Cranium, od mene si prepisao Mi Gente ;-) I dalje mi nije dosadila stvar verovatno si cuo i novu verziju sa Beyonce. I Post Malone mi je u plejeru. A
Nisam brate, sto je najgore nisam. Nego je ima svuda. A inace, ova najpopularnija verzija Mi Gente nije original. Original je od Williama. Voodoo song se zove pesma. Portugal, nije nedavno brate, ja je cuo ima 4 meseci sigurno. Nije mi nesto. Jeste zarazna ali ono, sta znam
PARTYzan PARTYzan   05.11.2017 u 04:42

ma zezam se ne mislim da jesi prepisao, ja kad namignem znaci da ne mslm ozbiljno Nisam znao za ovaj original Voodoo song evo upravo odslusao, i ova varijacija mi se đa malo agresivnija uz malo sprdachine
Cranium Cranium   14.02.2018 u 19:39

Ovih dana VH1 nesto ucestalo pusta ovu pesmu. Da nije umrla nedao bog?

Anastacia - Left Outside Alone youtu.be/uzR5jM9UeJA
PARTYzan PARTYzan   14.02.2018 u 22:46

VH1 je bar ostao dosledan pa je čisto muzički kanal. MTV (navodno music television) već duže vreme spotove pušta nekoliko sati dnevno a preostalo vreme prikazuje emisije iz svoje produkcije ugl. reality tipa (ako izuzmemo tematske kanale tipa MTV rock, MTV dance i slično). Od MTV-ja kad je bila stvarno muzička tv, ostali su i dalje moćni džinglovi, kao i kultne dodele nagrada. Jeste mi MTV uvek bio bliži od VH1 ali preteraše. Čak i Trace Urban vrti samo muziku. Inače, domaći MTV Adria ne postoji od Nove godine pa se umesto njega emituje MTV Europe.
Cranium Cranium   15.02.2018 u 08:22

PARTYzan (14.02.2018/21:46)
VH1 je bar ostao dosledan pa je čisto muzički kanal. MTV (navodno music television) već duže vreme spotove pušta nekoliko sati dnevno a preostalo vrem
Ne seeeri da su ugasili adriju. Nisam znao jbt. MTV je nekad bio dobra muzicka televizija, posle vive.
FoX FoX   25.02.2018 u 02:19

Cranium (14.03.2015/18:55)
po peti put

edit by fox: mix fajl premešten na google disk. link - drive.google.com/open? ... FSnJX
Tek sad slušam ovaj mix..nakon 3godine jbt dobaaar
Cranium Cranium   25.02.2018 u 16:57

FoX (25.02.2018/01:19)
Tek sad slušam ovaj mix..nakon 3godine jbt dobaaar
Znas kaaad je to bilo. Snimao u nekoj dj aplikaciji na starom fonu. Secka, krci....

Ali doobre trake sam ubacivao.
Cranium Cranium   01.03.2018 u 20:35

Whine up, whine up, whine up....oh yeeeeah

youtu.be/jcMXZjYqIog

Znaci siguran sam da je ova pesma plagirana od strane nekog naseg ovde. Bio sam cuo nasu verziju, ali nema sanse da se setim ko to bese.

Forum početna