Cranium Cranium   11.06.2014 u 03:02

Fenomenalna igrica za android. Opisuje razdoblje od 1862 tjst Americkog gradjanskog rata - do 1918 godine tjst zavrsetka prvog svetskog rata. Ima nekoliko modova. Prvi mod je EMPIRE MODE gde mozete izabrati neku od imperija tog vremena i voditi ih kroz realne istorijske situacije. Ima ih 8 i to: Britanija, Nemacka, Rusija, Amerika, Japan, Kina, Francuska i Austrougarska. Drugi mod je naravno CAMPAIGN MODE gde igrate po scenariju, tjst po odredjenim dogadjajima iz istorije. Kampanja je podeljena na Evropski, Azijski i Americki deo. Sve ukupno 30-ak misija koje vas usput i uce istoriji. ;-) A daaaa, u kampanji (a i u ostalim modovima) sve je stvar izbora. Sami birate kako i sa kojom nacijom igrate. Npr ako je opisan Krimski rat, vi mozete izabrati hocete li biti na strani Rusije, ili Turske. ;-) PS....Opisani su i Balkanski ratovi tako da ima i Srbije, tjst mozete je izabrati u 3 misije. U prvoj protiv Turske, u drugoj protiv Bugarske i Austrougarske i u trecoj u vec sada cuvenoj invaziji Austrougarske tjst WW1. Samo sto je mnogo tesko uspeti da uradis ono sto se u stvarnosti desilo. Posebno u drugom Balkanskom. Treci mod je CONQUEST MODE gde mozete izabrati naciju i bukvalno osvojiti celu Evropu. Ima oko 11 drzava za odabir u Evropu (ukljucujuci i Srbiju koja je slaba pa cete se pomuciti da osvojite sve) ;-) I poslednji mod je MULTIPLAYER 1 vs 1, 2 vs 2, 3 vs 3 i slicno. Jedino mozete da izaberete ponudjene rivalitete iz realnosti. Da se ne desi da uzmete Japan vs Kanada npr. ;-) Ne trosite medalje puno. Njima otkljucavate nove misije u kampanji.
Cranium Cranium   11.06.2014 u 03:20

android.mob.org/game/eu ... .html
Cranium Cranium   11.06.2014 u 22:43

Ima i nastavak, tjst ne klasicni nastavak nego igra istog razvojnog tima sa tematikom WW2 i hladnog rata. (daaaa, ima i Varsavskog pakta i NATO-a ali to otkljucavate kad odigrate 2 kampanje kao bad i good boys tjst kao sile osovine i saveznici)
Cranium Cranium   01.07.2014 u 19:41

Screenshot za European War 3

Priloženi fajl : ew3 serbia.png (0.54 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   01.07.2014 u 19:42

Ovako to izgleda u praksi, tjst mapi.

Priloženi fajl : ew3 mapa.png (0.69 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   01.07.2014 u 19:50

Izasao je i cetvrti deo koji opisuje 19 vek i Napoleonova osvajanja. I daaaa, opet ima Srbije u Conquest kampanji, ali tek posle 1809 godine. (logicno pre toga su Balkanom vladali Turci). Zaj**ana je za igranje. Poceo sam juce da igram kampanju sa Francuskom. Dosta tacnih informacija ima.

Priloženi fajl : eu.png (0.5 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   01.07.2014 u 20:04

Posebna igrica istog razvojnog tima nazvana World Conqueror 2 ima zadatak da vas ubaci u vreme WW2 kroz istorijske bitke. 4 kampanje. Sile osovine, Saveznici, Varsavski pakt i NATO. Ima i conquest mode gde opet mozete izabrati Jugoslaviju i pokusati da izmenite istoriju. Aj sprecite Hitlera da vas osvoji. :-) Samo sto on nije jedini koji to pokusava. Svako na sve.

Priloženi fajl : wc.png (0.59 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   01.07.2014 u 20:11

I poslednje 2 igre ovog razvojnog tima se zovu Glory Of Generals. Jedna opisuje WW2 u Evropi (slicna kao World Conqueror 2 samo drugaciji gameplay) i druga koja opisuje WW2 na pacifiku. Mada je datumski malo netacna, i scenarijski sto se tice Balkanske kampanje igrica je odlicna. Pogledajte sliku i recite sta ne stima.

Priloženi fajl : balcan.png (0.69 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
Cranium Cranium   18.03.2015 u 22:02

NAAAJBOLJA STRATEGIJA ZA ANDROID!!!!!!!!!
Cranium Cranium   17.06.2015 u 00:00

I izašla je igrica WORLD CONQUEROR 3

Tjst, izašla je za Iphone i Ipad, windows phone i to.

Za android tek treba da izadje, jer imaju problema sa gugl plejom nešto.

Kako god. Gledao sam video prezentaciju na jutjubu. Ono kao reklama i oduševio sam se.

Ima:

1.Military Career
2. Conquer World.

U military career predpostavljam da su istorijske bitke i ratovi koje su velike sile vodile.

Ima 32 istorijske kampanje i 45 izazova nekih.

Što se tiče kampanja, u video klipu se vidi:

Nacistička Nemačka i blitzkrieg tjst njihov pohod na Evropu za vreme hitlera.

Vidi se otadzbinski rat Sovjetskog saveza,

Vidi se neka kampanja Red Shadow NATO-a i Amerike. Nemam pojma šta to predstavlja, vidi se Korejski rat iz doba hladnog rata.

Iz gejpleja se vidi Ruski napad na Berlin, Italijanski i Madjarski artiljeriski napad na Beograd i Jugoslaviju, Nemački napad na Otavu.

Biće obuhvaćene 4 ere.

Verovatno WW2 na početku i na polovini, hladni rat pedesetih,šezdesetih. Možda bude i raspad Jugoslavije u kampanji.

Što se tiče conquer elementa igrice, tu se sve zna. Izaberi naciju i pokori svet.

Ne znam samo koliko nacija će biti u ponudi. Na gejmpleju se vidi kako Jerusalim bombarduje Aleksandriju. Bombardovanje Manile, kkako Aleksandrija gadja Jerusalim atomskom bombom, Ujedinjena Rusija i Kina itd. Biće svašta. Gejmplej se bazira na European War 4. Ako ste igrali, znate na koju je foru igrica. Gejmplej savršen. Ima i brdo pravih generala koji vam mogu voditi vojsku. Brdo oružja koje se može unaprediti itd. Tenkovi, mornarica, artiljerija, avijacija. Svega ima. Video sam čak i satelite. I na kraju gejmplej kako Moskvu pogadja neko novo oružje, a Amerika je y okruženju. Jedva čekaaaaam. :-)

Forum početna