EDM Muzika
Forum Zabava Muzika


FoX FoX   12.10.2017 u 22:36

Aaaa čuo sam ovu pesmu, kran Odlična
Baš sam je pre neki dan provalio uz pomoć soundhound-a.. evo extended mix, 320kbps Lost Frequencies & Netsky – Here With You (Extended Mix)
Koji Nikola?

Inače, nova stvar od KSHMR-a

KSHMR – Underwater (feat. Sonu Nigam)

pesma izlazi ovih dana ali moj izvor je došao do 320kbps extended mix-a malo ranije

Ovo uopšte nije njegov stil...ali dobro..možda mi se svidi posle par slušanja...
Welicak94 Welicak94   12.10.2017 u 23:31

hahaha svaka cast kako nalazis to, a ja malopre bas video na stranici Kashmira za tu novu pesmu... sad se obradujem kada vidim Kashmirovu pesmu.
Ne svidja mi se mnogo, ali kakvih ima ovih dana, odlicna Posle par slusanja, bice top
Djomla97 Djomla97   13.10.2017 u 02:20

FoX, Auu bratem. Ja ti skidam kapu. Kako nalazis sve ovo
A ja, kao neki pacenik, slusam verzuje sa Ultre. A cuje se publika samo tako

Meni se svijda. Hvala brate
Cranium Cranium   13.10.2017 u 03:15

FoX (12.10.2017/20:36)
Aaaa čuo sam ovu pesmu, kran Odlična
Baš sam je pre neki dan provalio uz pomoć soundhound-a.. evo extended mix, 320kbps Lost Frequencies &
Imam brate,mada mp3 je ripovano sa ripovanog. Ne verujem da je odmah u mp3. Otkad sam krenuo da petljam sa konvertovanjem, provaljujem kako stvari idu. Tebra, cim vidis 16 bita, 44,1 khz, odmah znas da je snimak maaaaalko osakacen. Zato se ja trudim da nadjem 24 bita, makar 48 khz. Ortak mi narezao original meteoru na 96 khz. Do jaja zvuci. Nista puno bolje od drugih ripova, ali dosli smo u stadijum kada svaki kb znaci. Zato cu odsad da gledam da nadjem hd trake i odmah ih konvertujem u mp4 sa 48 khz i 24 bita. Ima malo razlike.
Cranium Cranium   13.10.2017 u 03:20

E daaaa, pa jesi gledao spot??? Nikola Tesla je u spotu buraz. Maltene ceo zivot u 3 minuta opisan. Naucnik koji je celi zivot proveo citajuci i davajuci se nauci, koga su ljudi smatrali za budalu i prolazili pored njega kao u spotu (figurativno, spot je pun simbolike za one koji znaju sta da gledaju) , koji se na kraju sprijateljio sa golubovima, jer su ga oni iako ne umeju da pricaju razumeli bolje od ljudi. Kasnije kad je ostario, napustili ga svi, ziveo sam samcat, na ivici bede, daleko u tudjini. I tako je i umro. E onda ga se setio golub (figurativno) , ali njega vise nema. Dzaba ga sada ceo svet slavi i priznaje. Gde su bili za zivota. Skrenuo sam zesce sa teme.
Djomla97 Djomla97   13.10.2017 u 17:42


Haha, kako je brat izdominirao Ludnicaa
Cranium Cranium   13.10.2017 u 18:07

Izvini brate ali ovo je meni prevelikoooo sranje. Sta je bre ovo????? Ovo je traka za one panjeve preko bare sto su u isto vreme i moooderni, a i seljacine. Glave kao MC Stojan. Nije ovo moj fazon uopste, morao sam da prokomentarisem
Welicak94 Welicak94   13.10.2017 u 20:10

Pa bolja ona japanska pesma za 10. zavrsnu spicu Zmajeve Kugle Super

Inace, ako cemo folk, onda sam za original ;)
Welicak94 Welicak94   13.10.2017 u 20:18

Nego, malo sam onako ironicno sinoc preslusavao neke stare dobre GLetine pesme... covece, kakav je on shit postao...
Pa tako npr:
David Guetta - Sexy Bitch ...
I dalje volim da poslusam s vremena na vreme Memories ili Gettin' over you
Cranium Cranium   13.10.2017 u 20:39

Welicak94 (13.10.2017/18:18)
Nego, malo sam onako ironicno sinoc preslusavao neke stare dobre GLetine pesme... covece, kakav je on shit postao...
Pa tako npr:
David Guetta - Sex
To se zove prati trendove i pokusaj da ostanes u fokusu, ma sta da se desi. Zato danas 80% edm pesama lice jedna na drugu. Ali u isto vreme ima i toliko razlicitih traka da se proberu. I to uglavnom evropljani. Bolja je ponuda nego ranije. Ono pre nekih 7-8 godina je bilo ne dao bog nikom. Ja danas uglavnom cepam deep house, tu ima najvise prostora za originalnost. Ostalo je tandara mandara, sve na istu foru.

Forum početna