EDM Muzika
Forum Zabava Muzika


Welicak94 Welicak94   11.07.2022 u 23:09

Zasto li je Neversea stavio KSHMR-ov nastup u privatne.. pff...

Elem, evo kako je moj Šaomi snimio trenutke sa Exit-a (Calvin Harris) (fajl u prilogu).

Priloženi fajl : pxl_20220709_212503045.mp4 (17.65 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!
FoX FoX   12.07.2022 u 21:03

Welicak94 (08.07.2022 / 22:48)
KSHMR - Neversea - Romania youtube.com/watch? ... wXI10
Nisi otišao?
Welicak94 Welicak94   12.07.2022 u 22:31

FoX (12.07.2022 / 19:03)
Nisi otišao?
Svasta se izdesavalo... nazalost, posetio sam Exit
Odnosno, isuvise komplikovano je bilo uopste doci do lokacije u Rumuniji jer smo uzasno povezani sa njom. Verovao ili ne, ne postoji ni jedan bus prevoznik u Srbiji koji saobraca, pa cak ni do Bukuresta, a kamoli do Konstance.
Welicak94 Welicak94   13.07.2022 u 23:14

Bogme cekam da zvanicno izbace ovaj remiks.
Satisfaction (Hardwell & Maddix remix)
youtu.be/R_sH0qArp-w?t=280
FoX FoX   14.07.2022 u 17:28

Welicak94 (12.07.2022 / 20:31)
Svasta se izdesavalo... nazalost, posetio sam Exit Odnosno, isuvise komplikovano je bilo uopste doci do lokacije u Rumuniji jer smo uzasno povezani sa njom.
Nisam to znao... Bzvz. 
Pa mogao si autom da odeš... Bar do granice ako traže zeleni papir ili šta ti ja znam
Pfff ja mislio da si u fazonu da bi i peške išao za Kešimira
Ma posetiće on hrvatsku sigurno pa eto prilike da odeš

A što kažeš "Nažalost, posetio sam exit" nisi baš zadovoljan ponudjenim ili?
FoX FoX   14.07.2022 u 18:16

Ovih dana na mojoj playlisti:

Justin Prime x Jaxx & Vega x Tal Iluz - Annihilation


NIVIRO - Holding Out For A Hero Original je original ali ni ovo nije loše.

Nick Havsen & GRYM - Pirates Anthem (feat. ALEJANDRO) - Nije mi nešto, nećkao sam se da li da je ostavim na fonu ili ne...ali neka je.

Spomenuo si ovu od Timmy Trumpeta - Life Like This, meni sasvim ok. Odmah mi se svidela a i spot je dobar.

DVBBS & Kideko & HAJ - Ride Or Die - na prvo slušanje mi nije bila nešto ali posle nekog vremena počela melodija da mi svira u glavi Kad je DVBBS u pitanju, uvek se smorim... Zašto su promenili pravac Tsunami, Pyramids, Voodoo, Deja Vu... Kakve pesme!


Deekey & DANÊL - Sweet Mistake (ft. Solina)
FoX FoX   14.07.2022 u 18:24

Welicak94 (13.07.2022 / 21:14)
Bogme cekam da zvanicno izbace ovaj remiks. Satisfaction (Hardwell & Maddix remix) youtu.be/R_sH0qArp-w?t=280
Koliko su meni ovi dj-evi postali smešni... Svaka čast onima koji zaista miksuju uživo ali mislim da velika većina ima snimljen ceo repertoar. I onda kao nešto pipkaju dugmiće, igraju se samo sa efektima. A ima i onih koji se pretvaraju da pipkaju dugmiće
Deluje smešno mada kad je čovek uživo prisutan, uopšte ne razmišlja o tome.
Ista stvar i za playback muzičare. Otvaraju usta, kao sviraju gitaru, klavijature... Haos 
Welicak94 Welicak94   14.07.2022 u 21:02

@FoX ,Ima smisla to što kažeš, ja ih zapravo nazivam USB Dj-evima. Ali, ipak su oni ti koji su napravili tu numeru i njihov nastup služi da ispromovišu tu numeru/te numere i naprave žurku, dobru atmosferu. Ako si bio nekad na nekom takvom nastupu, znaš koliko je bitno prisustvo DJ-a koji će da viče "Put your hands up!" i da kao miksuje nešto. Zaboraviš na to.

Pravi DJ miksuje numeru na licu mesta, a takvi DJ-evi nemaju mejnstrim ime i gomilu numera na Spinnin-u.
To bi bilo kao kada bi od pevača tražili da smišlja tekst iz glave, ne ide. Zamisli koliko bi to bilo smešno.

Baš sam nedavno bio na jednom splavu gde je gostovao naš DJ duo, Divolly & Markward. Likovi su pravili muziku na licu mesta i bili su prilično dobri.
Posetio sam još par mesta gde je bio neki "random" DJ koji je miksovao muziku na licu mesta i bilo mi je dosadno i muzika mi je zvučala identično, nakon sat vremena imao sam osećaj da slušam istu muziku.

KSHMR-ov set mi je poseban kada dovede muzičare, prave instrumente i uklopi ih sa EDM numerama, to je stvarno posebno. Ali to izgleda radi samo na Ultri i Tumoroulendu.
Welicak94 Welicak94   14.07.2022 u 21:17

FoX (14.07.2022 / 15:28)
A što kažeš "Nažalost, posetio sam exit" nisi baš zadovoljan ponudjenim ili?
Nije bilo meni omiljenih izvođača, otišao sam eto, onako, jer bolje nemamo. Doduše Calvin Harris je bio prilično dosta izvukao, sa njegovim dobro poznatim limunadama. Bilo je baš dosta ljudi, dobri vizuelni efekti, tako da je to ponelo da atmosfera bude dobra.

Brejcha bio u 6:30 ujutru, puštao muziku za after, a ne njegove numere. A on mi svakako nije nešto posebno i mislim da je precenjen.
FoX FoX   15.07.2022 u 11:01

Pa to kažem, kad si prisutan na nekom dj nastupu, ne razmišljaš o tome da li miksa uživo ili ne. Ali malo mi smešno mi kad ih ovako gledam na jutjubu  

Boris Brejcha 36 mesto na djmag listi ako se ne varam

Evo kako sam ja glasao... Za top 3 nikad nemam dilemu

Priloženi fajl : 20220715_090131051.png (0.05 MB.)
Uloguj se se pa možeš da preuzmeš ovaj fajl!

Forum početna