Sci-Fi filmovi
Forum Zabava Film

twistex twistex   28.02.2021 u 09:58

Par promašaja i jedan aj kao moze da prodje
Breach-2020
Ovaj ne vredi ni spominjati ali moje misljenje je da su Brus Vilisa kidnapovali i silom naterali da glumi u ovom filmu 3/10
What Lies Below-2020
Cerka i majka sa njenim deckom u vikendici..cerka polako primecuje da ovaj bas i nije normalan..vecina filma dosadno i na kraju nema smislenog objasnjenja za ono sto se desavalo..4/10
The Scribbler-2014
Devojka sa vise licnosti u sebi dolazi u zgradu koja bi bila nesto kao prelaz izmedju lecenja i povratka u normalan svet..ne znam kako ovo moze da funkcioniše..tamo zive razni cudaci i kako neko moze da ozdravi tamo..dakle ova je nekako zenska verzija lika Denisa/the beast/patricija rezisera M. Night Shyamalana 5/10
The Starving Games-2013
Parodija na igre gladi.. tek sad video da ima inace bi ga gledao odma posle gledanja svih igara gladi..a dobro pocelo bas sam se smejao ali posle opao kvalitet..bilo uspesnih fora ali bilo je i mnogo neuspešnih uglavnom vulgarnih..moze da prodje posto je bas zabavan 6/10
twistex twistex   21.03.2021 u 09:59

Zack Snyder's Justice League-2021
Tokom ove nedelje ponovio sam Batman v Superman i Justice League da bi juce pogledao ovaj..naravno gledao sam ga iz dva dela posto traje 4 sata..dakle dosta je stvari dodato a neke scene su izbacene..npr nema trke izmedju supermena i flasha medjutim flash ima glavnu ulogu u final battle..kraj je promenjen i produžen itd trenutna ocena na imdb je i moja 8.5/10
twistex twistex   04.04.2021 u 08:59

Chaos Walking-2021
Ljudi dodjose na neku planetu na kojoj muskarcima se cuju sve misli dok zenama nista.. Naravno tu i nije moguc neki normalan zivot te su se i desile neke ruzne stvari..glavni je mladi Tod koji nikako ne moze da kontroliše svoje misli ali ce imati vaznu ulogu u budućnosti..nikako nije dosadan mada mislim da je moglo mnogo bolje 6.5/10
FoX FoX   14.04.2021 u 00:02

Iron Sky (2012)

Opis: 1945 nacisti u tajnosti beže na tamnu stranu meseca. A onda 2018. odluče da ponovo osvoje Zemlju.

Hahha kakav plot Sećam se da ga je @tommy pre par godina spominjao ali nikako da pogledam.

Zabavan svakako.
Od mene 6/10

Godzilla vs. Kong

Opis: Sukob najvećih filmskih čudovišta, nezaustavljive Godzile i gigantskog King Konga, čeka se još od 1962. kad su se prvi put sreli na filmskom platnu. Svet je spreman za još jednu borbu giganta. Kralj čudovišta i kralj Ostrva lobanja kreću jedan na drugog u borbi za nadmoćnu monstruoznu superiornost. Dve najmoćnije sile prirode na planeti sukobljavaju se u najspektakularnijoj bitci svih vremena.

Uvek sam izbegavao da gledam neki Godzila film jer mi je totalno bez veze.
King Konga mogu donekle da "svarim".
Ali ove dve pojave u jednom filmu... Previše za mene  
Plot bez veze - već viđena priča milion puta a gluma osrednja. Baš mi nije legao.
Verujem da ljudi u bioskope uglavnom idu da bi videli okršaj dva titana

Od mene 5/10
FoX FoX   13.05.2021 u 20:59

Mandela effect (2019)

Opis: Muškarac postaje opsednut stvarima i događajima koji su doveli do kolektivnog zaborava hiljada ljudi.
Verujući da je ovaj fenomen deo nečega većeg, njegova opsesija tera ga da propituje i posumnja u samu stvarnost …

Konačno da naprave film i na ovu temu
Zaninljiv filmčić. Solidna gluma s obzirom da je B produkcija u pitanju.

Nisam očekivao mnogo i na kraju može ocena 6/10

twistex twistex   18.05.2021 u 12:01

Mortal Kombat-2021
Meni je bio solidan..samo toliko a mislio sam da cu da se odusevim..kad bi se sastavili muzika i prica iz prvog dela sa specijalnim efektima ovog filma to bi bio dosta bolje..6/10
Thunder Force-2021
Streberka i Glupaca su najbolje drugarice sve dok se ne posvadjaju oko neke sitnice..posle dosta godinu se srecu i igrom slučaja dobiju supermoci nevidljivost i supersnagu..udruzuju se da bi se borili protiv zlih ljudi sa supermocima..vise je deciji i nije nesto smesan..niti zanimljiv 4.5/10
FoX FoX   25.05.2021 u 22:33

Army of The Dead (2021)

Opis: Radnja za Army of the Dead se temlji na tome da je kuga/zaraza puštena iz tajne Nevadine vojne baze. Američka vlada uspela je da zaustavi širenje zaraze izgradivši zid oko preplavljenog Las Vegasa. Tamo u kazinima ima još uvek jako puno novca, ako je naravno neko dovoljno hrabar (ili glup) da pokuša da ode po njega.

Nije loš film. Ima svojih mana i vrlina.
Zanimljiv i zabavan svakako.
Sad čitam, da je u ovaj film umešao prste direktor rimejka kultnog filma "Dawn of The Dead". Oseća se ta atmosfera.

Inače, prvi put gledam ovog Dejva Bautistu Smešan lik.

Sve u svemu, 6.5/10 od mene
twistex twistex   26.05.2021 u 08:45

@FoX, Nisi gledao guardians of the galaxy i poslednje avengerse

Jeste ovaj film zabavan i ima super efekte i htedoh da mu dam sedmicu ali posle gledanja ovog Pitch meeting spustio na 5/10..inace ko nije gledao ove pitch klipove preporucujem da pogleda ima za dosta poznatih filmova
twistex twistex   26.05.2021 u 11:00

Come true-2020
Mlada Sara ima problema sa spavanjem te se dobrovoljno prijavi za neki eksperiment..

Pocetni utisak je ovo je bas dosadno sta ja gledam..ali posto sam imao dosta strpljenja gledao ga do kraja..ima tu neka tripi muzikica koja nekom magijom poništava dosadu u filmu..i na kraju da ne lazem uspeo je da me najezi..6/10
FoX FoX   26.05.2021 u 15:01

twistex (26.05.2021 / 08:45)
@FoX, Nisi gledao guardians of the galaxy i poslednje avengerse

Jeste ovaj film zabavan i ima super efekte i htedoh da mu dam sedmicu ali posle gledanja ovo
Nisam. Nisam neki fan marvela tako da te i slične izbegavam. Možda pogledam jednom

Što se tiče Army of The Dead, ahahah ma ima dosta rupa i glupih odluka u filmu ali ajd, na kraju sam prešao preko toga. 
Ovaj lik sa ytb je sve rekao  

Gledao sam "Come True" pre par dana. Ok film. I muzika je kul.