YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


Cranium Cranium   20.06.2019 u 10:03

Gotovo, isterao si ga do kraja. Sad si se prosrao skroz. Gde sam ja to rekao "e pa neeeeka se obogatio" Bas mi je drago. Bas u tom kontekstu. Samo to mi objasni i ovaj tvoj pokusaj da me ubacis u Frojdovu psihologiju za dokone ce mozda imati smisla. Bice da sam rekao nije mi krivo sto ima kola, neka ih vozi sad kad ih je vec izhaslovao posteno. Posteno se potrudio da izmuze novce naivne dece. Nije da nije zavrnuo rukave, nije da nije uprljao ruke. Cimao se on bogami 2-3 godine za ovaj porse. Nije kriminalac sto ti kazes, ali meni bi bilo odvratno da na takav nacin sebi krcim put. Ma shvatio si i ti sve, nego volis da se dokazujes (ne znam samo kome), na bilo koju zadatu temu. To se u psihologiji zove prepotentnost. Prc lutko, izjednacenje, iskosa sa leve strane. .

PS...U to sa ignorisanjem ni ti ne verujes. Jer da stvarno to radis, bio bi ogranicen kao terasa, jer bas dosta stvari "ignorises" , a ja nesto ne vidim da si plitak. Malo napadno samouveren, ali plitak ne.
FoX FoX   20.06.2019 u 10:13

PARTYzan (20.06.2019/02:21)
Cranium, jednostavno, kao ja i mnogi drugi, ignorišeš ono što ti iskače ako ti se navodno ne dopada
evo kad si pomenuo kak, da izbacim do kraja da
Haah jao party, party
Ovo je forum, predvidjeno je slobodno diskutovanje o bilo kojoj temi.. Nemoj biti party breaker
Primetio sam da imaš taj stav "nervira te nešto, pa ignoriši". Nismo svi takvi. Neki od nas vole da diskutuju makar to bio baka prase.. Baci se pogled s vremena na vreme na te nakaradne jutjubere da bi se videlo da li su bar za nijansu bolji jer ipak oni podučavaju decu. Kad ono, oni još gori i onda se smoriš. Pogledaš jutjubere, i onda znaš uglavnom u kom smeru klinci idu..

Pa evo pre par nedelja naletim na klip, neki novi jutjuber, klinac, nema ni 14god., ide knezom i pita devojke, klinke, da li gledaju porniće? A sve neke fine, u čudu, neprijatno im.. Pa ih pita, krene da nabraja kategorije itd..
To sve klinci gledaju, klinci od 7,8god...
I onda se čovek začudi kad čuje u autobusu kako se klinci od 10god prepucavaju ko ima veći...iq
Cranium Cranium   20.06.2019 u 10:21

FoX (20.06.2019/08:13)
Haah jao party, party
Ovo je forum, predvidjeno je slobodno diskutovanje o bilo kojoj temi.. Nemoj biti party breaker
Primetio sam da imaš ta
Jao znam to, video sam. I to bilo u j**enom trendingu. Mene je bilo blam umesto tih devojki. Jos ih pita, i jos ih na sve to tovari sa podpitanjima. Retard mali. Ali evo, i njega potajno gotivim izgleda. Ali otkricu vam tajnu. Jedina tri jutjubera koja ja pratim su magicni video, idiokratija, ozbiljne teme. Do pre par nedelja sam pratio i Tricky-ja, ali poceo da snima gluposti tipa kolekcije patika, dresovi itd. Krenuo sam da ga pratim jer je poceo sa stvatima koje mene zanimaju. A to je Nba. Sada pratim jednog amera koji bas pravi kul klipove o Nba ligi. Zamena za tricky-ja jbg.
atom atom   20.06.2019 u 10:28

Tommy (20.06.2019/01:28)
youtube.com/watch? ... aoPtE evo ljudi odgovorio vam je.
Lik psuje mater svima koji bace hejt kom. a cale mu je svestenik. Toliko od mene.
PARTYzan PARTYzan   20.06.2019 u 15:45

Cranium, nema većeg kenjanja od pokušaja da se pravda praćenje nečeg što "hejtuješ" Kad kažeš da je zaslužio, neka ga, zasukao je rukave a moralna je nakaza ... ja ne bih rekao za nekog samo zato što je zasukao rukave a bavi se nečasnom rabotom da je zaslužio, naprotiv, rekao bih da je to tuga.
To što si video kao prepotentnost, samouverenost i dokazivanje je zapravo asertivnost. To je kad argumentovano zastupaš stav u čiju si ispravnost uveren. ali kad shvatiš da je iscrpljena tema, kao što je sa Bakom, staviš tačku i tako ću i sad.
Dijapazon tema u kojima pišem je neuporedivo manji od tvog, kao i učestalost javljanja i broj ovakvih, podužih postova
Ja neću pisati o tvom karakteru tj osobinama, nisam plaćen a i to ovde nije tema. Nešto drugo je prokomentarisati rezon ili kontradiktornost u vezi teme. Inače nisam pomenuo Frojda, a onaj mehanizam nije njegov izum
Što se tiče ignora, pa ja nisam otišao na nastup jedne naše zvezde u ponuđen separe, jer ne volim tu muziku. Iako mi je drugarica, čak sam letovao u njenoj kući. Ona zna da ja ne volim tu muziku a i iz mojih postupaka pre i posle toga joj je valjda jasno da nisam sebičan. Nisam otišao ni na dirigentski nastup direktorkine ćerke radim ono što volim i što je neophodno. Neretko i stvari koje ne volim ali za dobro drugih osoba (ovde ih je i bez mene bilo više nego dovoljno )
Dakle praktično ignorišem nešto u vezi bliske mi osobe, a da ne govorim o nebitnim likovima i pojavama online ...
Da bi neko bio upućen, msm da pre svega treba da bude obrazovan
A uz to i da prati ono što mu prija, osim ako mu profesija ne nalaže da prati i ono drugo
PARTYzan PARTYzan   20.06.2019 u 15:56

FoX, pa kakav brejker bar ja neretko otplovim do druge teme
Jedno je osvrnuti se na nekog koga hejtuješ, drugo je u kontinuitetu ga komentarisati, time je hejt relativizovan
I nije isto negativno komentarisati Vučića i Baku. Od ovog prvog ti na neki način zavisi život
Cranium Cranium   20.06.2019 u 18:08

PARTYzan (20.06.2019/13:45)
Cranium, nema većeg kenjanja od pokušaja da se pravda praćenje nečeg što "hejtuješ" Kad kažeš da je zaslužio, neka ga, zasukao je rukave a moralna
Kako god, ja sam ti rekao, a i fox isto. Smisao mojih postova ti necu opet objasnjavati, jer ih i dalje uporno pogresno interpretiras. Ocigledno jedino ti reagujes ignorisanjem nezeljenih pojava. Mi ostali "fanovi" , to volimo da prokomentarisemo s' vremena na vreme. NE U KONTINUITETU, vec s' vremena na vreme. Ne ocekuj da tvoj crtu licnosti imaju i drugi, jer je tvoja bas bas karakteristicna, ako je uopste i imas (iskreno tesko mi je da poverujem) Nisi otisao na nastup drugarice kojoj je znacilo jer ne volis tu vrstu muzike??? Okej, ne zalazim u tvoj privatni zivot, ali ej breeeee??? To ti je drugarica. Prijatelji pre svega???? Nista a? Okej, i ja mislim da treba staviti tacku na ovo.
Asertivnost...hehehehe, pa naravno da ti svoju crtu vidis kao asertivnost, pitaj druge kako je vide. Nisi ti naivan, znas ti sve. Vala ti si mene trigerovao, morao sam da izjednacim.

Jeste, covek treba da prati ono sto mu prija, izbegava ono sto mu ne prija, ali ovo drugo postoji samo u teoriji. Ja mogu deklarativno da izbegavam, ma ne zanima me itd. Ignorisacu ono sto ne volim, ali istina je da necu ignorisati, vec cu se nervirati oko stvari koje me se ne ticu, jer se ticu hiljade i hiljade dece koja tek treba da postanu ljudi. Baka nije Vucic, ali ce zivoti dece (buducih ljudi) zavisiti od njega. Ako me kapiras sta hocu da kazem, a verovatno kapiras.

E sad sam i ja stavio tacku na ovu temu. Sledeci put ne komentarisi ako ne zelis da me trigerujes oko nebitnih stvari. Uzdravlje.
PARTYzan PARTYzan   21.06.2019 u 00:34

Drugo poluvreme s Nemcima ne trebe gledati mada se ovo moglo očekivati ...
Cranium, lepo ako misliš da si izjednačio ali ja nisam sklon trigerovanju, samokontrola mi je na pristojnom nivou a ev. mogu da me pomere stavovi značajnih ljudi koje poznajem. Ako sam se raspisao, ne znači da sam pomeren Nisam kolerik, ne reagujem naglo ali znam da promišljeno ignorišem. Ne rukovodim se ja time da li ćeš se ti pobuditi ili ne, već komentarišem ako imam potrebu nevezano za nečiju ev. reakciju. A ako neko ima kratak fitilj, to nije moj problem
Ja ne msm kad o nekoj temi postoje razlićiti stavovi da bilo ko onog drugog treba da ubeđuje u ispravnost svog stava, niti onaj drugi da se "brani". Dovoljno je jednom obrazložiti, sa fokusom na temu, a ne na ličnost pojedinca. Pusti ti šta je meni FoX rekao, ne pozivam se ni ja na to šta je tebi Edy rekao, to nema veze sa mojim ukazivanjem na tvoje kontradikcije i apsurde
Naravno da ne kapiram ovo što hoćeš da kažeš, da životi dece zavise od Bake !? To ni najljući kulturolozi i kritičari mas media ne bi ustvrdili. Davanje prevelikog značaja malo bitnim stvarima se zove interpretativnost, a ona se nažalost graniči sa sumanutošću. Izuzetak je kad neko namerno, u manipulativne svrhe, predimenzionira.
Drugaricu zvezdu sam pomenuo da bih ojačao tvoju tezu o mom dokazivanju samo ja kad bih smatrao da je neko prepotentan, sklon dokazivanju i sl. ne bih malo-malo pa polemisao sa takvom osobom. Još manje bih ga etiketirao- na te njegove osobine bih gledao kao posledicu lične osujećenosti i degradacije, pa bih čak pokazao empatiju prema takvoj osobi
Opet si ishalucinirao da je drugarici značilo moje prisustvo. D a si pažljivo pročitao kad idem a kad ne idem (u situacijama kad mi se inače ne ide) teško da bi to napisao
Msm da znam koja je kap prelila čašu pa si počeo da me doživljavaš kao nepopravljivo prepotentnog dokazivača kad sam se pohvalio patkom od dvajes' santima
sve bi mi oprostio, ali dvajes' mi ne'š oprostiti
PARTYzan PARTYzan   21.06.2019 u 01:27

BTW, rekao si da stavljaš tačku na Baku a opet nastavio sa njegovim uticajem na mlade ... smaračina jbt a s tobom ne tako retko. Dodatni problem je što tvoje smaračine nisu benigne. Nedugo nakon što sam se regnuo na BF-u sam počeo da ignorišem tvoje postove i to uspešno potrajalo neke 2 god. Onda si se figurativno izvinio, a ja, kao pravoslavni Hrišćanin, prihvatio nastavak komunikacije
Tvoji recidivi u ponašanju nisu retki, a ja na ovom sajtu nisam da bih razumevao nečiji problem sa kontrolom impulsa, nisku frustracionu toleranciju, pojačan afekat i sl., ponovljeno odašiljanje negativne energije a pogotovo ako je taj neko predstavljen kao admin. Svrha ovakvog sajta bi trebalo da bude relaxacija a ne malo-malo pa nečija ventilacija. Moja logična reakcija će biti trajan ignore tvojih postova. Što naravno ne znaći da ću te blokirati uz pročišćene filtere, to nije neophodno.
evo recimo ja već duže vreme, nakon što sam zaključio da su se najčešće na m-chatu dešavale saobraćajne nezgode, uspešno ignorišem to mesto. Ne zbog onih koji voze u alkoholisanom stanju već zbog odsustva kontrole saobraćaja, odnosno zbog toga što oni koji bi saobraćaj trebalo da usmeravaju, to po mom mišljenju ne čine. Eto ti pokazna vežba kako se nešto što te ne privlači uspešno može ignorisati. Uz buduće ignorisanje tvojih postova, verujem da ćeš još više biti ohrabren da uspeš u sličnim poduhvatima
I želim ti da se upoznaš sa Bakom, nije to blam - šta ima veze što ga gotive klinci, nisi ni ti mator (sem za bureka, nzm iz kog razloga sećam se da te ovde ničim izazvano tako prozivao )
p.s. kad sam kod bureka : iako nekad pomislim da mi je život monoton, shvatim da je daleko od toga ... pošto se on loguje par puta godišnje, kadgod pošalje poruku i pita šta ima, shvatim šta se sve za to vreme desilo
Edy Edy   21.06.2019 u 22:06

Cranium, jedino psovka koju ja koristim ja ovih dana "Vrag te ne odnio" Tako da mora da sam pravo vaspitan Jedino ako mi baaaaaš pukne živac možda ću šta drugo, ali to je jednom godišnje u mene u najgorem slučaju

Forum početna