YouTube klipovi
Forum Tehnologija Internet


Cranium Cranium   21.06.2019 u 23:51

Edy (21.06.2019/20:06)
Cranium, jedino psovka koju ja koristim ja ovih dana "Vrag te ne odnio" Tako da mora da sam pravo vaspitan Jedino ako mi baaaaaš pukne živac mo
Bice da jesi, mada pristojno izrazavanje nije jedini deo vaspitanja.
PARTYzan PARTYzan   22.06.2019 u 01:04

Pre par sati postavim ovu stvar u šta trenutno slušate i malopre u lajvu čujem od ove Tare, koju sam već više puta kačio !?
šta je bre ovo Sunac ti poljubim blago onom ko je oženi blago majci što je rodila dobro nzm kak'i je čovek ali ovde to da zanemarimo ...Ni sec. ovde ne treba propustiti ali lajt (neko bi rekao dark ) motiv je na 2:14 youtube.com/watch? ... CkLyo
atom atom   23.06.2019 u 23:34

-Milane,imam jedan problem.
-Ajde,ajde(cuje ga)
-Stalno sanjam da mi pusis k*rac.
-Alo,alo?


FoX FoX   24.06.2019 u 10:09

Phahha izgradili autobusko stajaliste 21.veka
atom atom   24.06.2019 u 12:10

Hahahhhhaahahha umirem

PARTYzan PARTYzan   24.06.2019 u 15:27

FoX (24.06.2019/08:09)
Phahha izgradili autobusko stajaliste 21.veka
youtu.be/_Rt41woS3Vk
nzm da li je smešno ili nadrealno ... čak i da je neko spejs stajalište - izveštavati u lokalnim vestima o tome ... tom logikom, Beogradska hronika bi trajala 24 h
Ovaj je propustio samo da kaže koliko radnika je bilo uključeno, koliko su plaćeni, jesu im uplaćeni doprinosi... Nije se setio da kaže kako će putnici sad, zbog zaklona od Sunca, moći da koriste i telefon dok čekaju bus, da u hladu uživaju i surfuju i recimo vide novosti na sajtu stranke
FoX FoX   25.06.2019 u 02:13

Ahahha party, pa problem je što zaklona od sunca nema ispod ove pečurke Ali kao što kaže, od vetra je osigurano, ne može vetar da oduva ovu pečurku jer su stavili beton čak i na plafon pečurke

I kako sad čovek da ne okači vučka



Hahaha koje poniženje jbt..
Cranium Cranium   25.06.2019 u 12:02

FoX (25.06.2019/00:13)
Ahahha party, pa problem je što zaklona od sunca nema ispod ove pečurke Ali kao što kaže, od vetra je osigurano, ne može vetar da oduva ovu pečurku
Jos ga pita na kraju Vanja sta je bilo? Posrao sam ti se u poreklo, imas nesto da kazes?
FoX FoX   29.06.2019 u 12:46

....Ne vadi vučko

Hahahah idiokratija Kako sprda ove jutjubere što kupuju skupa kola u poslednje vreme..

Cranium Cranium   04.07.2019 u 12:24

Vrati se Gastozze, sve ti je oprosteno.



Posrao se u usta baki govnaru i ostalim klincima. Imao je gresaka i gresaka sa rijalitijima, ali decko ima stav o svemu, i ispravan je u 90% slucajeva. Njega sam gledao kad nista od ovoga nije bilo danas.

Forum početna