The Walking Dead (2010-2022)
Forum Zabava Serije


Edy Edy   15.02.2016 u 16:31

Ja pogledao novu epizodu, odnosno pokušao gledati, odustao sam nakon prvih 20 minuta.

Vala je The walking dead izgubila svu privlačnost. Bar meni.
FoX FoX   16.02.2016 u 05:13

Hahahaha edy znaci nisi pravi fan zombija
Eeee a jel si gledao epizode pre ove nove? hahahah onaj mali retard...mom...Mooom...Moooom

Evo ja sad gledam novu epku
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.
Edy Edy   16.02.2016 u 11:12

@FoX (16.02.2016/04:13)
Hahahaha edy znaci nisi pravi fan zombija
Eeee a jel si gledao epizode pre ove nove? hahahah onaj mali retard...mom...Mooom...Moooom

Evo ja sad gledam novu epku
ma nisu zombiji problem, već drama. Pokušavaju da uvedu neku dramu sa ovom novom lokacijom (da, gledao sam sve epizode do prije ove) i kao ubice zombija vs normalni ljudi. Ideja iza toga nije loša, pravo mi se svidjela ispočetka, ali čovječe, ima 6 epizode kako jedan te isti napad traje. Kad su oni počeli da gone onu grupu autom? I onda oni vukovi napali? To je sve maltene isti dan. I on i dalje traje. ISTI DAN! A kad je to prvi put ekranizirano? Ima tri mjeseca. Znači tri mjeseca ja gledam radnju jednog jedinog dana u seriji. Eto nek je 3 dana. Mada nije, ali eto neka je kao razvukao se napad i šta ja znam.. opet ne valja. Kad uzmeš u obzir da je bila ona sezona gdje se niiišta ne dešava, ono nakon što su izašli iz zatvora. Mislim, dešava se napad svako malo. Ali je radnja razvučena, danas napad na onog, pa malo drame na onom kraju, pa malo hodaju jedno vrijeme. Ili vrijeme u zatvoru, bilo je epizoda gdje čitavo vrijeme prođe na suspense building i malo interakcije sa karakterima. Malo Rick lud, tamo vamo.

Ali ovo nikako ne ide, bukvalno su razvukli ovaj napad na aleksandriju na pola sezone. Što nisu isto uradili za prijašnjih 5 sezona. Nije toliko loše, koliko je takt serije čudan. Sad je ovako sad onako, evo ufatili se raditi flashback za ove neke karaktere, čije šanse za preživljavanje je 1:1000. Šta mene briga kako je ona neka ženska završila u Aleksandriji, ako će da je ubiju u sljedećoj epizodi

Ova sezona 6 dosad je kao stvorena da se gleda maratonski. Sačekat ću da se završi pa ću da odgledam od prve do zadnje. Odlična je da se odvoji vikend nekad i sve pregleda kao odmor. Ali ovako čekat 3 mjeseca da bi vidio bilo kakav napredak u napadu, dojadi. JA bih trebao pogledati prijašnje dvije epizode da bi opet došao na onu istu emocionalnu tačku na kojoj sam bio tamo prošle godine Ne isplati se gledati redovno, nije serija ni blizu kao kad maratonski gledaš. Posebno ne the walking dead.
FoX FoX   16.02.2016 u 11:35

Što se tiče radnje,slažem se.I tommy je rekao isto..jbg..al eto vidis...cekamo na napad par epizoda..a najgore kad se taj napad zavrsi ,onda se tek nista ne dogadja u seriji...jbg opametice se malo kad im opadne gledanost..ili ce polako krenuti da zavrsavaju seriju...meni je ova epizoda bila bas ok..ali me brine sledecih par epizoda...
jest...ovo treba maratonski gledati...
Edy Edy   16.02.2016 u 12:08

FoX, slazem se sa tobom, true true...
FoX FoX   29.02.2016 u 19:04

Jedva čekam da gledam večeras novu epizodu
Jbt...Michonne ko bi rek'o čuda da se dese
FoX FoX   13.03.2016 u 19:09

Ok su mi epizode Biće haos...nekako mislim da će uskoro završiti sa serijom
Edy Edy   13.03.2016 u 22:34

Ne nadaj se

AMC je najavila da će obnoviti seriju za sezonu 7. Gledanost je i dalje jaka. Ima preko 12 miliona gledatelja i rating 6.2 za zadnju epizodu. Jest da je gledanost pala za zadnje epizode, otkad su se 'uselili' u Alexandriju.

Gledanost jeste pala, posebnoi kada uporediš sa početkom sezone 5 gdje je bilo preko 17 miliona gledatelja i rating 7.6 ali ako uzmeš u obzir da je sezona 5 posebno početak bila kada su pobjegli iz sanctuary, od onih ljudoždera, onda se ne treba čuditi.

Zadnja sezona ova je stabila, nešto kao sezona 3, ako pogledaš malo rating i gledanost, vidjet ćeš da sezona 3 ima velike varijacije u gledanosti, jer je većina sezone provedena na onoj farmi, pa se nije nešto naročito mnogo dešavalo, nešto kao i sada, odugovlače

To im je dobra taktika, pane ovako gledanost, pa se stabilizira tako što drže napetost i onda neki veliki Bum i cliffhanger i onda čekaj sljedeću sezonu. Producenti itekako znaju da drže dobar rating.

Sezona 6 (current): Rating Table

Sezona 5 (previous): Rating Table
FoX FoX   15.03.2016 u 18:18

Aha ma super ako ovako nastave biće odlično,i samo da kažem ,zadnje 2,3 epizode su haos zanimljive znači baš su se popravili zanima me sad..šta će biti u sledećoj epizodi...inače završnica ove 13.epizode mi potpuno bzvz...baš su preterali...Rick...
Tommy Tommy   16.03.2016 u 02:32

još samo 3. epizode i nek se nose u 3pm
a vidi što sam napisao pred3 godine
hahahaha, prije bi si žile rezao nego ovo gledao! i tko još skida serije i filmove? sad se to gleda uzivo!
ne da sam gledao nego i skidam svaku epizodu a žile nisam dirao

Forum početna