Horor filmovi
Forum Zabava Film

FoX FoX   31.03.2021 u 21:02

Welicak94 (31.03.2021 / 19:22)
@FoX, Hvala na upozorenju za pedere za Wrong Turn 2021. Isprva rekoh, gledam... procitam jos jednom tvoj post i primetim "sitna slova". Ziv bio
Teško ih je danas zaobići. Postali su "normalna" pojava u filmovima i serijama :/ 
U wrong turnu nisu napadni tako da može da se gleda.  Ali film ništa specijalno. Nema onih ludaka
Welicak94 Welicak94   01.04.2021 u 01:27

Odgledao sam "Run (2020)". Pda, 6/10.
Nista spec, a nije ni los. Svideo mi se kraj.
twistex twistex   04.04.2021 u 08:47

Fear of Rain-2021
Tinejdzerka koja boluje od sizofrenije pokusava da zivi sto normalnije ali to nikako nije lako jer kao sto i sam poster filma kaze ne dogadja se bas sve u njenoj masti..mislio sam da ce biti drugačiji kraj ali i ovaj moze da prodje..malo bolje od proseka 6/10
Cranium Cranium   02.05.2021 u 20:56

Nisam gledao horor film ne pamtim j**em ti sve. Odrastao saaam, nemaaaa. Nema se vise vremena. Evo veceras upadam na neku streaming platformu i biram film po coveru. Hahahaha. Neko sranje u najavi.
atom atom   02.05.2021 u 21:15

Cranium (02.05.2021 / 20:56)
Nisam gledao horor film ne pamtim j**em ti sve. Odrastao saaam, nemaaaa. Nema se vise vremena. Evo veceras upadam na neku streaming platformu i biram fi
Hahaha jbg,ista situacija. Kad se setim da smo pre pisali skoro svaki dan po filmskom delu foruma... Sad retko,jbg obaveze,manjak vremena...
Cranium Cranium   03.05.2021 u 19:34

Fear Of Rain (2021)

Malena Rejn je bolesna, pati od šizofrenije. Vidi stvari, čuje stvari koje joj govore najgadnije stvari, ne pomažu terapije, medikamenti...ništa. Još jedan ispad i biće poslata u specijalnu ustanovu. Najgore od svega je što je ona svesna svog stanja. Više ne zna ni šta je stvarno a šta ne. Želi da vodi normalan život ali ne ide joj najbolje. Roditelji više ne znaju šta da rade, sve su probali, posebno otac. A majka je i tu za nju a i nije. A povrh svega, mala je umislila da vidi malenu devojcicu u komsiluku koja joj govori da je spasi nečega. Na kraju krajeva, film je jedna velika zbrka. Nije loš za pogledati. Od mene jaka šestica. Očekivao sam jaaak film zbog jedne rečenice koju je izrekla mala u kolima na početku filma jer sam u glavi već zamislio svoj scenario. Možete pogledati spojler, nema kvarenja užitka.
Cranium Cranium   04.05.2021 u 19:09

Ajooooj koje sranje od filma. Pogledao "wrong turn" , ovaj reboot iz 2021. Druuuze koji ku**c od filma. Hahahahah. Pun stereotipa i klišea. Dva fegeta naravno, ljubav cveta, crnac koji zeli da se bori za pravednost sistema, jedan sebican batica koji bi i ribu ostavio samo da prezivi, i jedna devojka koja je izj**ala sve na kraju. Iz prikrajka. Jedini film koji mi se do jaja svideo jer ismeva ovaj koncept slashera je "the final girls" sa Taisom Farmigom. Znaci tu su klisei namerno doterani do kraaaaja. Ali ovo je uzas brate. Bas mi nije legao. I oni kadrovi, sve nesto mracno, osvetljenje nula.
Welicak94 Welicak94   05.06.2021 u 16:12

Odgledao sam novi "SAW", ako se može tako nazvati, odnosno "Spiral: From the Book of Saw"...
Meni ostavio utisak kao 5/10
FoX FoX   05.06.2021 u 18:03

Ma da, bzvz Wrong Turn. Čisto sumnjam da je neko iz stare franšize umešao prste u film.
Bolje da si gledao Ready or Not (2019) .
Horor, crna komedija.
Ja odgledao juče. Završnica je dobra.
Ova Samara Weaving me je baš oduševila. Vidim da je pokupila nekoliko nagrada za najbolju glumu u ovom filmu.

Može 6.5 / 10 
FoX FoX   06.06.2021 u 21:37

The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021)

Prvi deo je dobio 9/10 od mene
Drugi 8/10
i ovaj treci klimava 6.5/10