Horor filmovi
Forum Zabava Film

Welicak94 Welicak94   07.06.2021 u 00:15

Odgledah i ja novi "The Conjuring: The Devil Me Do It".
Nakon svih onih propalih nastavaka filma Insidious, Anabelle, pa zatim tzv. The Nun koji su me u velikoj razočarali, ovaj film je bio osveženje. Odavno nisam pogledao horor film koji mi je ovako legao, baš odavno. Glumački par Patrik Vilson i Vira Farmiga su definitivno pun pogodak za Conjuring.

Od mene pozitivna ocena. 8.5/10 ...
Konačno nešto novije produkcije, a pogotovo konačno neki nastavak da mi se u približnoj meri dopao poput prvog ili prethodnog dela.
FoX FoX   07.06.2021 u 01:24

Welicak94 (07.06.2021 / 00:15
Odgledah i ja novi "The Conjuring: The Devil Me Do It".
Nakon svih onih propalih nastavaka filma Insidious, Anabelle, pa zatim tzv. The Nun koji su me u veliko
Drago mi je da ti je leg'o. 
Ja sam očekivao više tjst klasičan The Conjuring. Ako uzmemo u obzir prethodna dva dela, ovaj je nekako mlak a opet nekako najrealniji. 
Inače, juče je na imdb bila ocena 6.8 danas 6.6... 

For the first few films, it was almost too dark and too controversial.
I think at this point both James Wan and the producers and the studio wanted to shake up the franchise and to take it into a new direction and everybody felt like this was the case to do it. ew.com/movies/conjurin ... hise/

I da, meni Anabela (1,2 & 3) baš super
atom atom   09.06.2021 u 19:08

Buried(2010)

Žanr: Triler/Horor

Paul Conroy je vozač kamiona koji je na privremenom radu u Iraku. Tokom jedne dostave kuhinjskih potrepština kao dela humanitarne pomoći,biva napadnut od strane Iračkih ekstremista. Paul se kasnije budi dva metra pod zemljom u kovčegu,uz sebe ima samo mobilni telefon,olovku i upaljač.

Cela radnja se odvija u kovčegu,pa je Paul jedini lik koga vidimo svo vreme.
Izuzetno napet,od početka do kraja,klaustrofobičan i jeziv,film koji vredi pogledati.

Čak je i Ryan Reynolds razvio klaustrofobiju tokom snimanja filma, koja je doprinela napetosti i prilično uverljivoj glumi.

Ocena 9/10.
FoX FoX   09.06.2021 u 23:38

atom (09.06.2021 / 19:08)
Buried(2010)
Žanr: Triler/Horor
Paul Conroy je vozač kamiona koji je na privremenom radu u Iraku. Tokom jedne dostave kuhinjskih potrepština kao dela huma
Gledao sam davno ovaj film. Hahahah nije loš.
Skoro sam gledao nešto na sličan fazon, Oxygène (2021) netflix. Ali na brzini 1.5x  Nije loš ali nisam bio raspoložen za tu vrstu filma.
Bukvalno isti fazon kao Buried... Žena se budi u hibernacijskoj komori, leži sve vreme u filmu
atom atom   10.06.2021 u 00:14

FoX (09.06.2021 / 23:38)
Gledao sam davno ovaj film. Hahahah nije loš.
Skoro sam gledao nešto na sličan fazon, Oxygène (2021) netflix. Ali na brzini 1.5x  Nije loš ali nisam bio ra
Buried je bolji mnogo. Sama pomisao da budeš živ sahranjen je baš creepy dok sa druge strane,da budeš zaključan u hibernacijskoj komori baš i nije.
twistex twistex   06.07.2021 u 21:05

Gaia-2021
Random horor ponekad bude pogodak..ovde to ipak nije slucaj..devojka sa vodicem u camcu snima sa dronom reku i sumu..kad joj dron dozivi nesrecu ona se gubi u sumi..spasavaju je otac i sin koji imaju neku cudnu vezu sa sumom..a u istoj neke kreature napadaju..a sigurno je neko nasao poentu filma koja mene preterano i ne zanima jer ono sto sam gledao ne bi to ponovo gledao 4/10

Till death-2021
Par koji se nekako emotivno odaljio odlazi na godišnjicu u zaledjenu kucu na jezeru..ujutru ona vezana lisicama za njega a on vadi pistolj i ubija se..posle pocetnog soka ona treba da se oslobodi svog muza a i da se sacuva od krimosa kojeg je ovaj pozvao
Na ovaj me poster navukao..ni trejler ne pogledah..nije bas promašaj ali da je Megan Fox bolja glumica bio bi bolji i film..5/10
Shone Shone   06.07.2021 u 21:21

Ja sam gledao Host 2020. Ceo film su na zumu. Nije loša ideja. 50minuta traje film i mogu reći da nije los. 
Poprilicno sam bio napet hahah 
Shone Shone   09.07.2021 u 09:25

Novi Connuring je dosta lošiji od prethodnih delova. 
Ste culi da je preminula prava Lorejn? 
Evo nesto sa snimanja. 
twistex twistex   25.07.2021 u 10:06

Blood Red Sky-2021
Nadja na prvi pogled boluje od leukemije, ukrcava se sa sinom u avion koji treba da je odvede do doktora koji ce da je izleci..medjutim isti taj avion pikirali losi momci..sve do pred kraj mislio sam da gledam najbolji film u ovoj godini i onda ga pokvarise nekim glupim resenjima sto se tice klinca.. 7.5/10

Get the Hell Out-2020
Tajvanski poslanici koji su i inace bili ludi sada uz pomoc nekog virusa su jos ludji..nije smesan ni strasan nego strasno neozbiljan 4/10
atom atom   16.08.2021 u 21:35

The Midnight Meat Train(2008)

Leon je profesionalni fotograf,koji na nagovor svoje devojke Maye kreće da pravi unikatne fotografije za svoju izložbu slikajući nasumične osobe i događaje po gradu. Sve dok ne uslika čudnog čoveka,i kasnije biva opsednut njime. Leon ni ne sluti da je taj čovek zapravo serijski ubica,a možda čak i nešto više...

Zanimljiv film,bolestan,brutalan.
7/10