Kale Gospodar vremena
Forum Tehnologija Internet


Welicak94 Welicak94   25.10.2014 u 20:49

Jel zna neko za ovog lika?
Ili ga je mozda i video u bg (ako zivi u bg)
Evo setio sam se da napravim temu jer sam ga danas snimao u TC Piramidi
hahaha Kale car
youtube.com/watch? ... XuOy0

Imate na YT gomilu klipova iz autobusa, prodavnica, i ostalih mesta... kao i sa vojne parade
Cranium Cranium   25.10.2014 u 21:29

Kale se zaljubio u jednu klinku iz mog kraja tjst iz 23 bloka ali to je isti kraj. ;) Stalno dolazi kod nas u kraj ne bi li je sreo. Aahahahahahahhahah. Vidjam ga redovno. Nekad je normalan, nekad se dernja ko magarac, nekad šeta kao dzedaj sa sve odorom. Ne znam gde živi, samo znam da je sa NBG.
Welicak94 Welicak94   25.10.2014 u 21:32

Ja sam ga video jednom i u Zemunu, vozio bicikl, i stavio slusalice i dere se
Cranium Cranium   25.10.2014 u 21:34

Ljudi gavrani. Moš ti to.
Tommy Tommy   25.10.2014 u 22:17

Welicak94 (25.10.2014/18:49)
Jel zna neko za ovog lika?
Ili ga je mozda i video u bg (ako zivi u bg)
Evo setio sam se da napravim temu jer sam ga danas snimao u TC Piramidi
hahaha Kale car
youtube.
haha, legenda. skidam mu kapu za ovo o amerikancima.
Welicak94 Welicak94   25.10.2014 u 22:31

hahhaha evo bas danas se snimao na pijaci u Piramidi odmah posle ovog kada sam ga ja snimao
youtube.com/watch? ... hzgr0
Cranium Cranium   26.10.2014 u 04:50

Koji mentol. Znaš kako bi ga nalupao da krene da me mrači kao što mrači ljude (posebno devojke) po autobusima. Jednom ću namerno da ga zaskočim kao weličko danas. I trebao si da ga sprdaš. ;) Sad ću da pogledam na tjubu onaj klip sa Simićkom. Mala mu dupe pomera, on se izložio. Misli da se tako muva.
Cranium Cranium   26.10.2014 u 04:55

m.youtube.com/watch?v=X6VGojmC5Zs

Ahahahahahhahaha. Tuga brateeeeeu. Mislim da ima još par klipova gde je juri samo ko će da traži. Ludak svaki dan ubaci po 10 klipova.
Cranium Cranium   26.10.2014 u 04:58

- Kako si Nado?
- Evo super, ti?
- Evo ja ono, kad sam s tobom, srce mi je kako da kažem...
- Puno a?
- Radosno.

Ahahahahahahaha, Kale drži časove zavodjenja.
Zvezdas Zvezdas   26.10.2014 u 10:18

Welicak94, jesi ga ri snimao u tc? . Mogao si da dobijes batine

Forum početna